بیا فالت بگیرم! (فـال روزانه 1392-09-26)

کد خبر 10010 - 1392 09 | تاریخ: 1345 روز پیش-1392/09/26 | ساعت: 09:54

 
فال روزانه متولدین فروردین
 
همه شواهد نشان از این دارند که روز بسیار شاد و آرامی در انتظار شما است و از نظر فکری و جسمی بسیار حال خوبی دارید. مسایل حرفه ای و مالی شما به سمت بهتر شدن پیش می روند. حتی مسایل عاطفی نیز در حال  بهبود هستند و لذت بی نهایتی را به شما منتقل خواهند کرد. امروز زمان بسیار مناسبی برای تصمیم گیری در مورد آینده و تحقق آرزوها است. امروز این شهامت را پیدا خواهید کرد تا در مورد رابطه عاشقانه خود قدم های مهمی بردارید. همه کاری که باید انجام دهید تغییر نگاه خود به رویدادها است. محدوده علاقه مندی های خود را افزایش دهید تا بتوانید موفقیت های بیشتری در زندگی و آینده خود شاهد باشید.
 
 
فال روزانه متولدین اردیبهشت 
 
مشکلات مالی شما به لطف کمک و مشاوره فردی که از نظر سنی از شما کوچک تر است، برطرف خواهند شد. پیشنهادهای موثر او آینده و رویدادهای احتمالی را برای شما شفاف سازی می کنند. توان جسمانی و مهارت های درونی شما امروز افزایش می یابد اما اجازه نمی دهید احساساتتان برای آن تصمیم گیری کند. ارتباط با فردی خاص برای شما غیر قابل دسترسی به نظر می رسد اما امروز به این باور می رسید که باید برخی از تردیدها را کنار بگذارید. انرژی های امروز نیز این قدرت را به شما می دهند تا احساسات خود را بیان کنید.
 
 
فال روزانه متولدین خرداد
 
امروز در مورد مساله ای که مدت ها فکر شما را مشغول کرده بود، اطلاعات ارزشمندی به دست می آورید. مهارت های شما در زمینه مدیریت مالی باعث می شود تا به اعضای فامیل یا دوستان خود مشاور اقتصادی بدهید. پیشنهادهای شما نیز بسیار موثر خواهند بود و در نتیجه آن مورد تحسین قرار می گیرید. امروز تلاش می کنید تا رابطه عاشقانه خود را عمیق تر کنید. البته این مساله چندان برایتان خوشایند نیست زیرا بیشتر دوست دارید در مورد این رابطه حرف بزنید تا بخواهید کاری انجام دهید.
 
 
فال روزانه متولدین تیر
 
همه تلاش هایی که در هفته های گذشته انجام داده اید امروز به ثمر می نشینند. در طالع امروز شما، موفقیت و آینده روشن دیده می شود. این موفقیت به ویژه در مسایل مالی است. همه نگرانی های مالی شما برطرف خواهند شد و مورد توجه عموم اطرافیان قرار خواهید گرفت. شاید بتوان گفت یکی از بهترین روزهای عمر خود را تجربه می کنید. شما عاشق شدن را بسیار دوست دارید اما امروز کمی به رابطه عاشقانه ای که درگیر آن هستید، شک خواهید کرد. این فرصت را دارید تا طرف مقابل خود را بهتر بشناسید اما هارمونی احساسی با او نخواهید داشت. خیلی سخت نگیرید تا شادتر باشید.
 
 
فال روزانه متولدین مرداد
 
تعطیلات یا جابه‌جایی که مدت ها منتظر آن بودید بالاخره امروز میسر می شود. اما پیش از رفتن باید یک سری کارهای ادارای و دفتری را انجام دهید. ایده هایی برای پیشرفت در کار خود در سر دارید و شاید به واسطه آن، در کلاس های آموزشی مرتبط ثبت نام کنید. امروز همه کارهای لازم برای پیشرفت کار و زندگی خود را می توانید به بهترین شکل ممکن انجام دهید. اگر امروز با فرد موردعلاقه خود قرار دارید، ترجیحا زیباترین و شیک ترین لباس های خود را بپوشید و بهترین عطر را به خود بزنید. این مساله به جذابیت بیشتر شما کمک می کند.  
 
 
فال روزانه متولدین شهریور
 
افزایش خلاقیت و ابتکارات شما باعث می شوند تا در فضای مالی زندگی خود نیز شاهد پیشرفت هایی باشید. از منابع بیرونی اطلاعات مفید در این زمینه دریافت خواهید کرد که بسیار به شما کمک می کند. اما پیش از اینکه کاری انجام دهید، حتما همه جوانب آن را بررسی کنید. از نظرات و پیشنهادات دیگران استقبال کنید. امروز بعدازظهر شاد و پرهیجانی را تجربه خواهید کرد و می توانید قدم های بزرگی بردارید و شاید فرد دلخواه خود را پیدا کنید.
 
 
فال روزانه متولدین مهر
 
رویدادهای اجتماعی باعث می شود تا با افراد جدید آشنا و دوست شوید. ارتباط صمیمی با اعضای خانواده نیز برای شما سود بسیاری دارد. از جمله باید به آرامش و شادی زیادی که به واسطه آن دریافت می کنید، اشاره کنیم. تصمیم اقتصادی که مدت هاست برای آن برنامه ریزی می کنید، امروز شکل نهایی به خود می گیرد. انرژی های امروز باعث می شوند تا رابطه عاشقانه شما بیش از پیش شیرین جلوه کند. 
 
 
فال روزانه متولدین آبان
 
توانایی ها و مهارت های شما در زندگی و مسایل کاری امروز در بالاترین حد خود قرار دارند. اهداف طولانی مدتی که برای خود تعیین کرده بودید سرانجام امروز به نتیجه می رسد و باعث می شود تا آینده عالی و کسب دانش زیادی را برای خود رقم بزنید. همه تلاش های شما امروز مورد تحسین و تشویق قرار خواهند گرفت. به طور کلی، امروز زمان پیشرفت شما است. در مورد مسایل عاشقانه نیز به همه آنچه می خواهید می رسید. همین مساله باعث غرور شما می شود و شاید فراموش کنید همدلی و همراهی لازم را با عشق خود داشته باشید. نیازهای طرف مقابل را فراموش نکنید تا در آینده نیز با مشکل مواجه نشوید.  
 
 
فال روزانه متولدین آذر
 
شامه قوی شما در زمینه تجارت و کسب‌وکار و مهارت و دانش خوبی که در این زمینه دارید باعث می شود تا در شغل خود شاهد پیشرفت های بسیاری باشید. اطلاعات و اخبار مهم در این زمینه نیز بسیار به شما کمک می کنند. در زمینه عشق و رابطه خانوادگی نیز شاهد بهبودهای ارزشمند هستید. رابطه اخیر شما با فردی که دوستش دارید کمی ناامید کننده شده است اما می توانید با کمی زیرکی و هوشیاری مشکلات موجود را برطرف کنید. 
 
 
فال روزانه متولدین دی
 
امروز دوستان و اعضای خانواده به دیدار شما می آیند. این ملاقات باعث می شود تا با دوستان جدیدی آشنا شوید که از رابطه با شما سود خواهند برد. امروز بیشتر ذهن شما درگیر رویاپردازی در مورد پولی است که قرار است در انتهای پروژه کاری خود دریافت کنید. البته توصیه می کنیم خیلی ولخرجی نکنید و ترجیحا خریدهای خود را به تعویق بیاندازید. مدت هاست با خود فکر می کنید نمی توانید نظر فرد موردعلاقه تان را به خود جلب کنید اما امروز شهامت این کار را پیدا خواهید کرد. امروز می توانید توجه خود را به او ثابت کنید و برای پایداری این رابطه نیز باید صداقت داشه باشید. 
 
 
فال روزانه متولدین بهمن
 
رویدادهای اجتماعی که در نزدیکی خانه شما یا گردهمایی دوستانه ای که در خانه شما برگزار می شود، باعث می شود تا اطلاعات ارزشمندی در مورد کار خود دریافت کنید. این رویداد شما را با افراد ارزشمند و مفید آشنا می کند. در ضمن، امروز حس خوش بینی، اعتماد و زیبایی شناسی شما زیاد است و به واسطه آن می توانید روز موفقی را آغاز کنید. امروز به هر دری می زنید تا توجه فرد مورد علاقه تان را به خود جلب کنید، اما موفق نمی شوید. بهتر است ترس ها و نگرانی های خود را کنار بگذارید و با صداقت به او ابراز علاقه کنید.
 
 
فال روزانه متولدین اسفند 
 
شرایط کاری و مسایل مالی شما امروز با بهبود زیادی روبه خواهند شد. همه مسایلی که در روزهای اخیر سخت جلوه می کردند، امروز در جهت بهتر شدن پیش می روند و تقریبا همه مشکلات از زندگی شما رخت خواهند بست. البته خودتان هم باید در این زمینه تلاش کنید و با انرژی، خوش بینی و اعتماد به نفس زیاد به روند بهبود مسایل و مشکلات کمک کنید. امروز به نظر می رسد فردی که از صمیم قلب دوستش دارید شما را از خود می راند. این بسیار ناراحت کننده به نظر می رسد. اما باید بدانید این طور نیست و خیلی زود خودتان متوجه سوبرداشت خود خواهید شد.
 

 


منبع : برترینها

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 14 + 6 چند است؟

ADVERTISING