بیا فالت بگیرم! (فـال روزانه 1392-10-01)

کد خبر 10115 - 1392 10 | تاریخ: 1373 روز پیش-1392/10/01 | ساعت: 09:11

 
فال روزانه متولدین فروردین
 
امروز احساس می کنید همه اتفاق های امروز در حوالی خانه یا اطراف شما روی می دهند. تصور می کنید مثل فردی هستید که به تماشای یک تئاتر خیابانی رفته است. اما خود را در این رویدادها دخالت ندهید. در واقع باید انرژی خود را برای کارهای مهم تری بگذارید. باید سعی کنید احساسات خود را با منطق تلفیق کنید تا در ارتباط برقرار کردن با دیگران مشکلی نداشته باشید. با اینکه رویدادهای زیادی برایتان رخ می دهند اما می توانید رفتارهای خود را کنترل کنید. البته در درک و کنترل برخی رویاهای عاشقانه خود درمانده خواهید ماند. اما بدانید امروز برای هر دو شما روز خوبی است.
 
 
فال روزانه متولدین اردیبهشت
 
امروز از نظر احساسی در بالاترین حد قرار دارید. احساسات شما بیش از هر زمان دیگری هستند و شاید حتی به جابه جایی و نقل مکان شما منجر شود. امروز شدیدا دوست دارید خود را از بار سنگین زندگی روزمره خارج کنید و احساس آزادی داشته باشید. به جای اینکه دنباله رو دیگران باشید، در جست‌وجوی روابط عمیق تری باشید. سعی کنید خودتان باشید و به آن افتخار کنید. در رابطه عاشقانه خود رضایت و خوشحالی زیادی را شاهد خواهید بود. اگر در چند روز گذشته اختلاف نظرهای ساده ای با یکدیگر داشته اید، امروز برطرف خواهند شد. در ضمن، زندگی اجتماعی شما نیز رشد زیادی پیدا خواهد کرد .
 
 
فال روزانه متولدین خرداد
 
شاید خوب باشد مدیتیشن کنید. ارتباط نزدیک پیدا کردن با روح و درون خود باعث می شود تا موفقیت بیشتری در زندگی خود شاهد باشید. کشف دنیای درون باعث می شود تا متوجه شوید چگونه می توانید رفتارهای خود را کنترل کنید. اجازه دهید برخی از اتفاق ها به روش طبیعی خود ادامه پیدا کنند و خیلی به سازمان دهی و برنامه ریزی برای آنها فکر نکنید. کارها را ساده بگیرید. با عشق خود امروز بسیار همفکر خواهید بود و همه جانبه با هم تفاهم خواهید داشت. البته در رابطه عاشقانه یا رابطه خانوادگی خود شاهد تغییراتی خواهید بود.  
 
 
فال روزانه متولدین تیر
 
امروز ناخدای تلاطم بسیار زیاد انرژی های زیاد خود باشید. امروز بهترین زمان برای توصیف خود و نشان دادن رفتارهای واقعیتان است. البته باید مراقب استفاده از این انرژی ها باشید و زیاده روی نکنید. کلید این کار نیز این است تا خیلی بر ایده ها  وحرف های خود اصرار نداشته باشید. همه اتفاق ها اگر لازم باشد، روی می دهند و شما توانی برای جلوگیری از آنها نخواهید داشت. امروز رابطه عاشقانه زیبایی خواهید داشت. در کنار معشوق همه دردهای دنیا را فراموش خواهید کرد و می توانید لحظه هایی شاد و بی بدیل برای خود رقم بزنید.
 
 
فال روزانه متولدین مرداد
 
امروز در اطراف شما رویدادهای مختلفی رخ می دهند و شما نیز همه انرژی خود را برای شرکت در این گروه ها صرف خواهید کرد. تصور نکنید برای ارتباط برقرار کردن با دیگران به ابزار خاصی نیاز دارید. امروز فقط باید از صمیم قلب با افراد ارتباط برقرار کنید. با آنها مکالمه های هوشمند و ارزشمند داشته باشید تا نتیجه آن را نیز ببینید. اگر همیشه دوست داشته اید تا با فردی آشنا شوید که می داند چه می خواهد و برای رسیدن به اهدافش تلاش می کند، باید بدانید امروز، روز شانس است. امروز به آرزوی خود خواهید رسید. بهترین لباس خود را بپوشید و شیک به دیدار فرد رویاهای خود بروید.
 
 
فال روزانه متولدین شهریور
 
امروز خیلی احساسی به شغل خود نگاه نکنید. وقتی بتوانید فاصله خود را با همکاران حفظ کنید و از دور با آنها معاشرت و مهربانی داشته باشد، موفقیت بیشتری را برای خود رقم زده اید. امروز برای درست انجام دادن کارها بسیار حساسیت به خرج می دهید. شما توانایی های بسیاری دارید. از آنها در جهت پیشبرد کارهای خود استفاده کنید. امروز خبرهای عاشقانه بسیار خوبی خواهید شنید به طوری که تصمیم می گیرید با توجه بیشتر با فرد موردعلاقه خود رفتار کنید. امروز بهترین زمان برای تغییر است. شاید لازم باشد در آینه نگاه عمیقی به خود داشته باشید و تغییراتی که باید را در خود به وجود آورید .
 
 
فال روزانه متولدین مهر
 
باید این را درک کنید امروز کلید موفقیت شما، راستگویی است. شاید دوست داشته باشید افراط یا تفریط کنید. اما بهتر است همه چیز را در حد نرمال نگه دارید و تا واقعیت چیزی را نمی دانید درباره آن تصمیم نگیرید. به یاد داشته باشید باید همیشه بر قول های خود وفادار باشید. احساسات قدرتمند شما به شما انرژی می دهند. البته با انرژی زیاد خود منجر به سوختن اطرافیان نشوید. شاید امروز در مورد عشق خود مسایلی را متوجه شوید که تا پیش از این هرگز آنها را تحسین نمی کردید. امروز این فرصت را دارید تا حرف های دل خود را به عشقتان بگویید و با کمک یکدیگر بر مشکلات غلبه کنید.
 
 
فال روزانه متولدین آبان
 
خود را در یک گروه موسیقی فرض کنید. کاری که شما باید انجام دهید این است تا به زیباترین شکل ممکن آهنگ بخوانید. اما باید مراقب صداهای دیگر نیز باشید. باید بدانید در یک گروه صدای شما نباید بالاتر از دیگران باشد. به همین شکل باید در مسایل زندگی نیز مراتب احتیاط را رعایت کنید. نباید خود را تحت فشار بگذارید و همچنین باید حواستان باشد که صدایتان شنیده شود. به طور کلی، نباید افراط و تفریط داشته باشید. انرژی های امروز این فرصت را به شما می دهند تا با افراد جدید آشنا شوید. اما از همه مهم تر این است که در میان آنها فردی را می یابید که قلب شما را تسخیر می کند. شهامت به خرج دهید و با او حرف بزنید. .
 
 
فال روزانه متولدین آذر
 
اگر دنبال چیزی هستید و نمی توانید آن را پیدا کنید، در جای دیگری دنبال آن بگردید. تا پیش از اینکه موفق شوید دست از تلاش برندارید. کلید موفقیت و شادی امروز شما این است تا از احساسات آتشین خود بهترین استفاده را داشته باشید. اگر امروز احساسات بدبینانه و سختگیرانه داشته باشید، همکاری با دیگران تاحدی برایتان دشوار خواهند شد. امروز یکی از تمایلات مخفی شما رو خواهد شد و این فرصت را دارید تا به فرد خاصی که در درجه دوم اهمیت شما قرار داشت، احساس نزدیکی پیدا کنید. این احساس می تواند برای همیشه به همین صورت باقی بماند و دلیل آن نیز این است که مدت ها است به دنبال یافتن رابطه شادی هستید که درک و احترام داشته باشد. .
 
 
فال روزانه متولدین دی
 
همه مسایل را برای خود روشن و شفاف نگه دارید. اگر قصد دارید کارهای جدید انجام دهید، شاید افکار انقلابی زیادی به ذهنتان خطور کنند. برای این منظور باید تا اندازه ای آینده را پیش بینی کنید و مشکلات احتمالی را در نطفه خفه کنید. همان روش های همیشگی و قدیمی برای سال های آینده زندگی شما کارساز نیستند و باید به دنبال راه های جدید برای پیشبرد اهداف خود باشید. نیروهای امروز همچون تسریع کننده عمل می کنند و تغییرات فوری در زندگی عاطفی شما به وجود می آوزند. اگر شما و عشقتان به دنبال یافتن راه تازه برای رفتار با هم هستید تا رابطه خود را بهبود ببخشد، باید بدانید امروز فرصت خوبی برای این هدف است.
 
 
فال روزانه متولدین بهمن
 
خیلی خود را در انرژی های امروز غرق نکنید. فقط آنهایی که باعث پیشرفت شما می شوند را انتخاب کنید و از آنها برای رسیدن به اهدافتان استفاده کنید. در قلب خود به مسایل مختلفی کشش دارید که باعث شلوغ شدن ذهن شما می شوند. بهتر است افکار خود را خلوت کنید تا بتوانید درست و منطقی تصمیم گیری کنید. شما این توان را دارید بدون اشتباه کارهای خود را انجام دهید. رابطه عاشقانه ای که تصور می کنید باید خوب پیش برود، با یک توقف ناگهانی روبه رو خواهد شد. شاید در جای دیگری با فرد دیگری آشنا شوید که بتواند قلب شما را تسخیر کند و حالتان با او خوب باشد..
 
 
فال روزانه متولدین اسفند
 
امروز دچار فوران احساسات خواهید بود. شاید در نتیجه آن واژه هایی نیز به زبان بیاورید که از خطوط قرمز بگذرد. انرژی های امروز بسیار زیاد هستند و باید بتوانید آنها را به بهترین شکل ممکن کنترل کنید. امروز نیز از روزهایی است که می توانید تغییرت اساسی در زندگی خود به وجود بیاورید. از تغییرات بزرگ در زندگی خود هراس نداشته باشید. امروز متوجه می شوید فردی که دوستش دارید چقدر شایسته تحسین و محبت بیشتر شما است.  اگر مشکلی هم در این اواخر با هم داشته باشید، امروز می توانید یکدیگر را ببخشید و لحظه های شادی را در کنار یکدیگر رقم بزنید.
 


منبع : برترینها

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 17 + 8 چند است؟

مطالب تصادفی

ADVERTISING