بیا فالت بگیرم! (فـال روزانه 1392-10-02)

کد خبر 10144 - 1392 10 | تاریخ: 1367 روز پیش-1392/10/02 | ساعت: 14:10

 
فال روزانه متولدین فروردین
 
آیا امروز می توانید با فرد جدیدی آشنا شوید؟ احتمال دارد. نیروهای امروز به شما کمک می کنند تا راحت تر بتوانید با دیگران ارتباط برقرار کنید. در حال حاضر انرژی زیادی دارید و این باعث جذب افراد زیادی به سمت شما می شود. از این همه انرژی مثبت و موقعیت خوب نهایت لذت را ببرید. امروز همه چیز بر وفق مراد شما است. امروز شاید ایده ها و فکرهای زیادی در سر داشته باشید. شما و فرد موردعلاقه تان امروز از این که مدام در انتظار باشید خسته می شوید و شاید لازم باشد برای پیشبرد اهداف خود با یک بزرگ تر مشورت کنید. 
 
 
فال روزانه متولدین اردیبهشت
 
امروز باید منتظر یک روز آرام باشید که همه کارها نیز با موفقیت زیاد انجام می شوند. همه فعالیت های شما در حوزه کار یا زندگی شخصی با سرعت و نظم خوبی به سمت تکمیل پیش می روند. غیرممکن ها به تدریج از بین می روند و شما با اعتماد به نفس بسیار می توانید در مسیر تحقق اهداف خود پیش بروید. انرژی های امروز فکر خاصی به ذهن شما القا می کنند. اگر به دنبال یک رابطه عاشقانه هستید باید بدانید نمی توانید بدون برنامه و از روی شانس به آن دست پیدا کنید. باید برای پیدا کردن فرد موردعلاقه خود در میان آنهایی که می شناسید، تحقیق کنید.  
 
 
فال روزانه متولدین خرداد
 
جدیت خاصی در بطن امروز جاری است. اگر احساس می کنید تنها هستید باید این حس اطرافیان را نیز درک کنید که گاهی نیاز دارند تنها و دور از دیگران باشند. البته امشب پس از حل کردن مشکل مهمی، احساس خوبی پیدا خواهید کرد. به طور کلی، روز مثبتی در پیش دارید و در انتهای روز به خود و تلاش های خود افتخار خواهید کرد. امروز برای بیرون رفتن و قرار گذاشتن با یک فرد جدید بسیار مناسب است. مکالمات امروز شما با فردی که دوستش دارید بسیار خوب پیش می رود و می توانید با صداقت احساسات خود را برای دیگری  توصیف کنید. 
 
 
فال روزانه متولدین تیر
 
رابطه خود با دیگران را به گونه ای مورد بازبینی و تمیزکاری قرار می دهید که در انتها چیزی که باقی می ماند با شکل واقعی خود تفاوت بسیاری دارد. این تجدید نظر در رابطه ها و دوستی ها باعث می شود تا عده ای را حذف و برخی دیگر را به دایره دوستان خود اضافه کنید. شاید حتی مورد حمایت فردی قرار بگیرید که قبلا در گروه دوستان شما نبوده است. امروز این فرصت و شهامت را خواهید داشت با فرد ویژه ای آشنا شوید. این فرد با سلیقه همیشگی شما بسیار فرق دارد و خیلی هم او را نمی شناسید. برخلاف همیشه که منتظر پیشنهاد دیگران بودید، این بار شما پیش قدم برقراری این ارتباط خواهید بود.
 
 
فال روزانه متولدین مرداد
 
در زندگی امروز شما موقعیت ها و فرصت های خوبی پدیدار می شوند فقط باید هوشیار باشید و بتوانید از آنها استفاده کنید. بهترین زمان برای چسبیدن به کارهای شخصی و حرفه ای خود، امروز است. شما هرگز از سخت کار کردن نهراسیده اید و امروز نیز این فرصت ها را قدر بدانید و برای تحقق اهداف خود استفاده کنید. امروز باید طرز صحبت کردن و ارتباط برقرار کردن خود را تغییر دهید. برای جلب توجه فردی که دوستش دارید، باید موضوعات جالب و مناسب برای حرف زدن پیدا کنید. این باعث می شود تا به یکدیگر علاقه پیدا کنید. 
 
 
فال روزانه متولدین شهریور
 
آیا از صمیم قلب از زندگی عاشقانه کنونی خود راضی هستید؟ امروز باید برای حل مشکلات موجود خود راهکارهای مناسب پیدا کنید. شاید بزرگ ترین مشکل شما، انحصارطلبی و تملک گرایی باشد. اگر این طور است، سعی کنید برای بهبود شرایط زندگی خود به معشوق/همسرتان آزادی بیشتری بدهید. این شاید برای شما خطرناک باشد. اما شاید هم نباشد. اگر قرار باشد او را از دست بدهید، در هر دو حالت این اتفاق روی خواهد داد. انرژی های امروز می خواهند شما به آن چه می خواهید برسید. اگر به دنبال ویژگی های خاصی در شریک عاطفی خود هستید، امروز بهترین زمان برای فهرست کردن آنها است.  
 
 
فال روزانه متولدین مهر
 
دوست داشتن یک فرد باعث نمی شود تا او یک روز شما را ترک نکند. شما باید به او آزادی بیشتری بدهید تا احساس محدودیت نداشته باشد. اگر دایما از او بخواهید به شما تضمین دهد که همیشه در کنارتان خواهد ماند، در واقع این فکر را به القا می کنید که به او اعتماد ندارید. در مقابل، آنها نیز به شما اعتماد نخواهند کرد. این یک چرخه ناراحت کننده است. برای از بین بدن آن باید حس تملک گرایی خود را کنار بگذارید. امروز زمان مناسبی برای حرف زدن با فرد موردعلاقه تان و برطرف کردن مشکلات موجود است. هنگامی که با هم وارد صحبت شوید، متوجه خواهید شد تا چه اندازه با هم تفاهم دارید و حیف است این ربطه خراب شود. 
 
 
فال روزانه متولدین آبان
 
شما به کمک و راهنمایی نیاز دارد. شاید در این مسیر لام باشد مسیر مراد و مرید را در پیش بگیرید و با فردی که در زمینه فعالیت های شما استاد است، مشورت کنید. این کار کمک می کند تا تغییرات مهمی در زندگی شما روی دهد و باعث می شود تا دنیا را زیباتر ببینید. اگر قصد یادگیری مسایل جدید را دارید، امروز بهترین زمان است. شاید امروز تمایل داشته باشید نظر فرد خاصی را به خود جلب کنید. فردی که حتی شب ها نیز خواب را از چشمان شما ربوده است. باید از جملاتی استفاده کنید تا متقاعد شود تا چه اندازه به او فکر می کنید و علاقه دارید. 
 
 
فال روزانه متولدین آذر
 
امروز خوب است زمان خود را برای مدیتیشن صرف کنید. این تمرین باعث می شود تا افکار و نیازهای درونی خود را کشف کنید و برای تحقق آنها فکری کنید. شما از اینکه همیشه مجبور هستید وظایف دایمی خود را انجام دهید خسته شده اید. خوشبختانه معجزه ای درون شما رخ می دهد تا متوجه شوید زندگی در کار خلاصه نمی شود و به خود کمی استراحت خواهید داد. رابطه شما به سمت و سوی جدیدی خواهد رفت. اطرافیان دیگر به حرف ها و قول های شما اعتماد نمی کنند و تا زمانی که کاری را واقعا انجام ندهید شما را باور نخواهند کرد.  
 
 
فال روزانه متولدین دی
 
رویاها و کابوس های قدیمی در صدر افکار امروز شما قرار خواهند داشت. آیا دوست دارید هنرمند شوید؟ آیا مطمئن هستید که هنر را دوست دارید؟ اگر هنرمند هستید شاید دوست داشته باشید پولدار شوید؟ به طور کلی، امروز از هر چه هستید راضی نخواهید بود و نمی توانید از زندگی کنونی خود لذت ببرید. از چیزهایی که دارید راضی باشید تا بتوانید شادی را در زندگی خود تجربه کنید. امروز می توانید در رابطه عاشقانه خود تغییرات مثبتی به وجود بیاورید. برای رابطه عاشقانه شما امروز زمان رشد و بهبود است و با فرد مورد علاقه خود رابطه احساسی نزدیک تری پیداخواهید کرد.
 
 
فال روزانه متولدین بهمن
 
اگر تصور می کنید زندگی روزمره شما به نوعی بی نظمی رسیده است، در آن تغییر ایجاد کنید. هیچ فرصتی را از دست ندهید. فشارها و تکاپوی زیاد امروز باعث می شوند تا مدام از کاری به کار دیگری مشغول شوید و از ته دل آرزو کنید ایکاش زندگی آرام و سرشار از سکوت بود. این آرزو چندان محال و دور از دسترس به نظر نمی رسد. با چند تغییر ساده می توانید به آن دست پیدا کنید. امروز حتی نمی توانید با فرد مودعلاقه خود مکالمه آرام و بی بحثی داشته باشید. این شرایط به گونه ای  است که دلتان برای یک فرد خاص بسیار تنگ خواهد شد. 
 
 
فال روزانه متولدین اسفند
 
شما دوست ندارید از قافله زندگی عقب بمانید. به همین منظور دوست دارید فعالیت های جدیدی را تجربه کنید که تغییرات مثبت زیادی را در زندگی شما به وجود می آورند. این طرز فکر و تلاش های امروز شما باعث می شوند تا برای آینده خود به بهترین شکل ممکن برنامه ریزی کنید.  امروز این فرصت را دارید تا با فرد جدیدی وارد رابطه شوید. مکالمه شما شاید در مورد مسایل معمولی باشد اما موجب می شود تا دوست داشته باشید باز هم یکدیگر را ملاقات کنید و این دوستی ادامه خواهد داشت. 
 


منبع : برترینها

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 6 + 9 چند است؟

ADVERTISING