مردی به دلیل کلافگی از خرید بیش از حد نامزدش، خودش را کشت!!!

کد خبر 10185 - 1392 10 | تاریخ: 1032 روز پیش-1392/10/04 | ساعت: 09:00

مردی چینی وقتی نتوانست زمان بیشتری را به خرید با نامزدش سپری کند، خود را از بالکن یک مرکز خرید به پایین پرت کرد و جان سپرد.

دوربین مدار بسته نشان می‌‌‌‏دهد که تائو هیسائو ۳۸ ساله از استان جیانگسو در شرق چین که در یک مرکز خرید نامزدش را همراهی می‌‌‌‏کرد، پس از ۵ ساعت خرید متمادی با حسی از کلافگی قصد رفتن به خانه را می‌‌‌‏کند. کاسه صبر تائو زمانی لبریز شد که نامزدش گفت که می‌‌‌‏خواهد به حراج کفش فروشی برود. پس از جر و بحثی کوتاه، تائو کیسه‌‌‌‏های خرید را زمین روی زمین گذاشت و خود را از بالکن مرکز خرید به پایین پرت کرد. وی در دم جان سپرد.

شاهدان می‌‏گویند که صدای جر و بحث تائو را با نامزدش می‌‌‌‏شنیدند که می‌‌‌‏گفت: “تو همین الان هم خیلی کفش داری، اینقدر داری که برای تمام زندگیت کافیست. دلیلی ندارد باز هم کفش بخری.” وی همچنین گفت: “ما اینقدر کیسه خرید داریم که دیگه نمی‌‌‌‏توانیم چیزی با خودمان حمل کنیم.” سپس نامزدش شروع به فریاد زدن بر سر تائو می‌‌‌‏کند و می‌‌‌‏گوید که او در حال خراب کردن کریسمس است. شاهدان می‌‌‌‏گویند که جر و بحث‌‌‌‏شان به شدت بالا می‌‌‌‏گیرد و تائو پس از فریاد‌‌‌‏های نامزدش خود را از بالکن بر روی تزیینات کریسمس پرتاب می‌‌‌‏کند و در دم می‌‌‌‏میرد.


منبع : اپک‌‌‌‏تایمزفارسی

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 9 + 1 چند است؟

تک نشانه

take neshaneh logo
3Neshaneh Reportatge
مهدی فضلعلی
021-77449301
info@mehdifazlali.com
مهدی فضلعلی هنرمندی شاخص در پتینه
مهدى فضلعلى متولد سال ١٣٥٨ فارغ التحصیل رشته مدیریت صنعتى است. او کار هنری خود را از سال 77 از طریق همکارى با استادان ...


ADVERTISING

مطالب مرتبط اخبار