مردی به دلیل کلافگی از خرید بیش از حد نامزدش، خودش را کشت!!!

کد خبر 10185 - 1392 10 | تاریخ: 1424 روز پیش-1392/10/04 | ساعت: 09:00

مردی چینی وقتی نتوانست زمان بیشتری را به خرید با نامزدش سپری کند، خود را از بالکن یک مرکز خرید به پایین پرت کرد و جان سپرد.

دوربین مدار بسته نشان می‌‌‌‏دهد که تائو هیسائو ۳۸ ساله از استان جیانگسو در شرق چین که در یک مرکز خرید نامزدش را همراهی می‌‌‌‏کرد، پس از ۵ ساعت خرید متمادی با حسی از کلافگی قصد رفتن به خانه را می‌‌‌‏کند. کاسه صبر تائو زمانی لبریز شد که نامزدش گفت که می‌‌‌‏خواهد به حراج کفش فروشی برود. پس از جر و بحثی کوتاه، تائو کیسه‌‌‌‏های خرید را زمین روی زمین گذاشت و خود را از بالکن مرکز خرید به پایین پرت کرد. وی در دم جان سپرد.

شاهدان می‌‏گویند که صدای جر و بحث تائو را با نامزدش می‌‌‌‏شنیدند که می‌‌‌‏گفت: “تو همین الان هم خیلی کفش داری، اینقدر داری که برای تمام زندگیت کافیست. دلیلی ندارد باز هم کفش بخری.” وی همچنین گفت: “ما اینقدر کیسه خرید داریم که دیگه نمی‌‌‌‏توانیم چیزی با خودمان حمل کنیم.” سپس نامزدش شروع به فریاد زدن بر سر تائو می‌‌‌‏کند و می‌‌‌‏گوید که او در حال خراب کردن کریسمس است. شاهدان می‌‌‌‏گویند که جر و بحث‌‌‌‏شان به شدت بالا می‌‌‌‏گیرد و تائو پس از فریاد‌‌‌‏های نامزدش خود را از بالکن بر روی تزیینات کریسمس پرتاب می‌‌‌‏کند و در دم می‌‌‌‏میرد.


منبع : اپک‌‌‌‏تایمزفارسی

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 1 + 9 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط اخبار