دستور اردوغان به وزرای خود درباره توئیت های شبانه

کد خبر 10413 - 1392 10 | تاریخ: 1025 روز پیش-1392/10/13 | ساعت: 18:29

معاون نخست‌وزیر ترکیه ضمن انتقاد از آنچه استفاده بیش از حد وزراء از شبکه‌های اجتماعی خواند از آنها خواست که توئیت کردن شبانه‌روزی را کنار گذارند.
بولنت آرینچ، معاون نخست‌وزیر ترکیه، استفاده وزراء و مشاورین را از رسانه‌های اجتماعی مورد انتقاد قرار داده و از آنها خواست که توئیت کردن "شبانه‌روزی" را ترک کنند.

این اظهارات آرینچ پس از آن مطرح شد که برهان کوزو،‌ رئیس کمیسیون قانون اساسی پارلمان ترکیه، در صفحه توئیتری خود ادعا کرد "یک گزارش اطلاعاتی به نخست‌وزیر ترکیه داده شده که در آن اطلاعات مشروحی درباره ساختار موازی درون دولت وجود دارد." وی در ادامه نوشته بود که در این گزارش اسامی 2 هزار نفر وجود دارد.

برهان بعدها در یک مصاحبه تلویزیونی اعلام کرد که توئیت‌های وی بر اساس ادعاهای یک روزنامه مطرح شده و وی هیچ اطلاعی درباره این لیست ندارد.

بولنت آرینچ اعلام کرد که استفاده برخی از مقامات از رسانه‌های اجتماعی تبدیل به یک بیماری شده است.

وی گفت: "ما نباید با پست‌هایی که حساس بوده و تبدیل به موضوعی برای مجادله می‌شوند، به هیچ کس دیگری توهین کنیم. با این حال این امر برای برخی از افراد تبدیل به یک بیماری شده است و حتی دوستان وزیر ما هیچگاه تلفن‌های خود را زمین نگذاشته و شبانه‌روز در حال توئیت کردن هستند. آنها، بالاخص وزراء، باید این کار را کنار گذارند."


منبع : خبرآنلاین

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 8 + 8 چند است؟

تک نشانه

take neshaneh logo
3Neshaneh Reportatge
مهدی فضلعلی
021-77449301
info@mehdifazlali.com
مهدی فضلعلی هنرمندی شاخص در پتینه
مهدى فضلعلى متولد سال ١٣٥٨ فارغ التحصیل رشته مدیریت صنعتى است. او کار هنری خود را از سال 77 از طریق همکارى با استادان ...


ADVERTISING

مطالب مرتبط اخبار