رسول خادم رئیس فدراسیون کشتی شد

کد خبر 10443 - 1392 10 | تاریخ: 1414 روز پیش-1392/10/14 | ساعت: 19:58

مجمع انتخابات ریاست فدراسیون کشتی در شرایطی برگزار شد که عباس جدیدی به عنوان یکی از گزینه های ریاست این فدراسیون با نامه سازمان بازرسی مجوز حضور در مجمع را دریافت نکرد و رسول خادم به عنوان جدی ترین گزینه با کسب اکثریت آرای اعضای مجمع به عنوان رئیس چهار سال آینده فدراسیون گوش شکسته‌ها انتخاب شد.

 مجمع انتخابات فدراسیون کشتی از ساعت 10:30 امروز شنبه با حضور نصرالله سجادی معاون وزارت ورزش و جوانان و رئیس مجمع در سالن اصلی آکادمی ملی المپیک برگزار شد که در پایان رسول خادم با کسب 37 رای از 38 رای ماخوذه برای چهار سال آینده به عنوان رئیس این فدراسیون انتخاب شد.

مجتبی شیرازی تنها رقیب رسول خادم در این انتخابات بود زیرا پیش از شروع رای‌گیری، محمدرضا توپچی دبیر پیشین فدراسیون، علی بدیع و حمید سیفی به نفع خادم انصراف داده بودند.

فدراسیون کشتی در حالی رئیس خود را شناخت که طی دو سال گذشته با سرپرستی حجت‌الله خطیب اداره می‌شد و پس از کناره گیری وی، رسول خادم به عنوان سرپرست مشغول به کار شد و توانست آرامش نسبی را به این فدراسیون برگرداند. وی همچنین محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی ایران در المپیک لندن را هم به تیم ملی بازگرداند. 


منبع : مهر

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 5 + 5 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش