نجات مادیان از باطلاقی در استرالیا

کد خبر 10863 - 1392 11 | تاریخ: 1419 روز پیش-1392/11/06 | ساعت: 12:59

HorseA 1

نیکول گراهام به همراه دختر هفت ساله اش به طور معمول در یک بعد از ظهر در ساحل آوالون (Avalon) در نزدیکی ملبورن استرالیا در حال سوارکاری بود که ناگهان مادیان 18 ساله به نام استرو (Astro) درست در یک گودال لرزان پر از گل چسبنده فرو رفت. اسب به سرعت در گودال گرفتار شد طوری که نمی توانست حرکت کند و با هر باری که سعی می کرد با یک حرکت تند و سریع خود را خارج کند، باتلاق چسبناک عمیق تر او را فرو می برد. دخترش با تلفن کمک طلببید.

HorseA 2

نیکول سه ساعت تمام در حالی که گریه می کرد سر اسب را در بغل گرفته بود تا نفس بکشد. افراد امدادرسان نمی دانستند که چگونه اسب را بیرون بکشند. آنها نخست سعی کردند که با استفاده از شیلنگ آتش نشانی و به کمک نیروی کشش از طریق دستگیره چرخ جرثقال او را بیرون بیاورند، اما این تلاش به شکست انجامید. در عین حال به خاطر نزدیک شدن جزر و مد دریا زمان زیادی باقی نمانده بود و می دانستند که اسب وحشت زده به سادگی قادر به خارج شدن نیست.

HorseA 3

در زیر حرارت سوزان استرالیا امدادگران بیش از سه ساعت را صرف کردند تا در نهایت توانستند با عاریت گرفتن تراکتور یک کشاورز محلی اسب را که به شدت لاغر شده بود بیرون بکشند و فورا هم او را به دامپزشک سپردند. نیکول می گوید: " افتضاح بود، استرو به طور ناگهانی عمیق و عمیق تر فرو می رفت. ما به سختی موفق به بیرون آوردن او شدیم. من در حدود 20 سال است که در اینجا زندگی می کنم، اما تا به حال نمی دانستم که در اینجا چنین چاله عمیقی وجود دارد."

HorseA 4HorseA 5HorseA 6HorseA 7HorseA 8HorseA 9HorseA 10HorseA 11HorseA 12HorseA 13HorseA 14HorseA 15 

 


منبع : goodnewsanimal

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 17 + 10 چند است؟

ADVERTISING