عکس هایی حیرت انگیز از جهان زیبای بچه ها در مزرعه (2)

کد خبر 10914 - 1392 11 | تاریخ: 1298 روز پیش-1392/11/08 | ساعت: 09:00
specialist photo

پروین چوبی

تعداد نظرات : 0

این عکس های فوق العاده که توسط النا شومیلاو گرفته شده است، نشانگر جهان زیبای دو پسرش و دوستان ارزشمندشان: سگ، گربه، جوجه اردک و خرگوش، می باشد. مزیت این عکس ها، در رنگ های طبیعی، بخوبی نشان دادن وضعیت آب و هوایی، و محیط جذابشان می باشد. این هنرمند با استعداد روسی با عکاسی پویا و دل پذیرش، شما را متحیر می سازد.

در این عکس ها، پسران عکاس و حیوانات متعلق به مزرعه او مشاهده می شوند. شومیلاو، برای گزارشگر بورد پاندا توضیح داد: "من برای عکس گرفتن تا حدود زیادی به درک مستقیم و الهام، اعتقاد دارم. برای بیان چیزی که آنرا احساس می کنم، عموما خواسته خودم را القا می کنم، هر چند که معمولا نمی توانم دقیقا آنچه را که می خواهم، بگویم یا نشان دهم."

پدیده های طبیعی و فصل هایی که در حال تغییر به نظر می رسند، بزرگ ترین عامل حیرت آور در آثار او است. وی می گوید: " در هنگام عکاسی ترجیح می دهم از نور طبیعی – چه در داخل و چه در خارج، استفاده کنم. من عاشق تمام انواع شرایط نور- چراغ های خیابانی، نور شمع، مه، دود، باران و برف هستم. هر چیزی عمق بصری و احساسی به تصویر می دهد.

شومیلاو به ما گفت:" اشتیاق او برای عکاسی در اوایل سال 2012، هنگامی که اولین دوربین اش را خرید، آشکار شد. تجهیزات اخیر او شامل دوربین کانن EOS 5D نمره II و یک لنز 135mm می باشد. به عنوان یک مادر که نمی خواهد به کودکان در حال رشدش بی توجهی کند، می گوید: او هر روز عکاسی می کند، ولی شبها عکسها را آماده می کند.

ما به شما پیشنهاد می کنیم یک فنجان چای بریزید و با راحتی به صندلی خود تکیه کنید و این مجموعه عکس های زیبای النا شومیلاو را تماشا کنید.

image 14

image 15

image 16

image 17

image 18

image 19

image 21

image 22

image 20


منبع : boredpanda

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 13 + 6 چند است؟

ADVERTISING