سرانجام مدونا ۵۵ساله از معشوق ۲۷ ساله اش جدا شد!!

کد خبر 11142 - 1392 11 | تاریخ: 1383 روز پیش-1392/11/15 | ساعت: 22:25

سرانجام مدونا ۵۵ساله از معشوق ۲۷ ساله اش جدا شد!!

مدونا در سال ۱۹۵۸ در میشیگان امریکا به دنیا آمد. مدونا که به عنوان بازیگر و خواننده فعالیت می کند توانسته است رکوردهای زیادی را به نام خود ثبت کند…
مدونا در سال ۱۹۵۸ در میشیگان امریکا به دنیا آمد. مدونا که به عنوان بازیگر و خواننده فعالیت می کند توانسته است رکوردهای زیادی را به نام خود ثبت کند. تا سال ۲۰۰۶ بیش از ۲۰۰ میلیون نسخه از آلبوم های مدونا در سراسر جهان به فروش رفته و همچنین به عنوان موفق ترین زن هنرمند در رکوردهای جهانی گینس انتخاب شده است.
حدود ۳سال پیش بود که مدونای ۵۲ساله عاشق پسری فرانسوی با اصلیتی الجزایری شده بود که حدود ۲۸سال از وی کوچکتر بود!! یعنی مدونای ۵۲ ساله با پسری ۲۴ساله ارتباط برقرار کرده بود!
در این ۳سال همه روزنامه نگاران و حتی طرفداران مدونا معتقد بودند که این پسر فقط بخاطر شهرت و ثروت مدونا درکنار او قرار گرفته و هیچ علاقه ای به مدونا ندارد و از او به عنوان اسباب بازی مدونا یاد می کردند!
اما حالا خبر جدایی مدونا و این پسر منتشر شده است و هرکدام از آنها خبر جدایی شان را تایید کرده اند و جالب اینکه این پسر خیلی زود از دوست و معشوقه جدیدش رونمایی کرد که عکس آنها را در ادامه مطلب مشاهده می کنید!


منبع : گردآوری از گروه فرهنگ و هنر 3 نشانه

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 8 + 3 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط فرهنگ و هنر