«ناخواسته» بیشترین امتیاز مردمی را گرفت

کد خبر 11229 - 1392 11 | تاریخ: 1411 روز پیش-1392/11/16 | ساعت: 21:42

به گزارش خبرنگار سینماپرس، با تمام شدن چهارمین روز از سی و دومین جشنوراه بین المللی فیلم فجر فیلم سینمایی «ناخواسته» به کارگردانی برزو نیک نژاد که در چهارمین روز از جشنواره بین المللی فیلم فجر در آخرین سانس برج میلاد اکران شد با اینکه بسیاری از اهالی سینما به علت دیر بودن زمان اکران این فیلم به تماشای آن ننشستند اما بالاترین رای مثبت مردمی را به دست آورد.

بر اساس این گزارش، در جدول آرای مردمی برای فیلم های اکران شده در روز چهارم جشنواره فیلم سینمایی «با دیگران» ساخته ناصر ضمیری که در بخش «نگاه نو» قرار داشت بعد از «ناخواسته» بیشترین امتیاز را کسب کرد.

فیلم سینمایی «فصل فراموشی فریبا» ساخته عباس رافعی و فیلم سینمایی «متروپل» تازه ترین فیلم مسعود کیمیایی در رده سوم جای گرفتند و همچنین فیلم سینمایی «شهابی از جنس نور» به کارگردانی محمدرضا اسلاملو در آخرین فیلم مردمی روز چهارم جای گرفت.

بر اساس این گزارش فیلم سینمایی «ناخواسته»  که نخستین ساخته برزو نیک نژاد به شمار می آید سفری عاشقانه است که عوامل آن در تحلیل این فیلم می گویند: «هر از گاهي اتفاقاتي مي افتد، خوب، بد كه اگر جاده زندگيمان را تغيير ندهد، پيچ و تابش گريز ناپذير است. ما خواسته، كاري مي كنيم براي دوري از ناخواسته هاي سر زده، ولي گهگاه سرنوشتمان رقم مي خورد، با همين ناخواسته ها.»

از بازیگران این فیلم سینمایی می توان به: مهتاب کرامتی، مهرداد صدیقیان، الناز حبیبی، مهدی فقیه، محمد سیدزاده، ستاره اسکندری، فرهاد قائمیان و همایون ارشادی اشاره کرد.


منبع : cinemapress

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 6 + 10 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط فرهنگ و هنر