سخن عسگري در رابطه با سي و دومين جشنواره فجر

کد خبر 11272 - 1392 11 | تاریخ: 994 روز پیش-1392/11/17 | ساعت: 15:14

مدیر روابط عمومی انجمن سینمای جوانان در رابطه با فعالیت های انجمن در بازار فیلم سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر بیان کرد: انجمن پس از پایان جشنواره با چند کشور خارجی به تبادل فیلم و برگزاری کارگاه می پردازد.

سهیلا عسگری، مدیر روابط عمومی انجمن سینمای جوانان در گفت و گو با خبرنگار سینماپرس در رابطه با حضور انجمن در بازار فیلم سی و دومین جشنواره بین المللی فیلم فجر اظهار داشت: امسال در بازار با تعداد ۵۰ فیلم که بیشتر آن ها از دفاتر انجمن بود در چهار بخش داستانی، انیمیشن، مستند و تجربی حضور داشتیم. در بخش مستند جشنواره نیز دو فیلمساز از انجمن حضور دارند.

وی ادامه داد: در بازاریابی که در جشنواره صورت گرفت با کشورهایی مثل سوئد، آمریکا، پرتغال، ترکیه و انگلیس صحبت شد تا تبادل فیلم انجام بشود و تقاضا داشتند که انجمن در این کشورها هفته فیلم و کارگاه های آموزشی برگزار کند که البته این تبادل دو طرفه است و این کشورها نیز محصولات خود را در اختیار ما قرار داده و کارگاه هایی را در ایران برگزار خواهند کرد.

عسگری، تصریح کرد: گروه هایی که امسال حضور داشتند در سال های گذشته نیز بودند برای مثال کشور پرتغال ۱۱ دوره در بازار حشور داشتند و تعدادی نیز برای بار دوم یا سوم بود و خواستند که تبادل دو طرفه ای صورت گرفته و مطالب انتقال شود.

وی در رابطه با استقبال از بازار فیلم خاطر نشان کرد: بازار امسال خلوت بود، البته چند دوره آخر به همین شکل بازار برگزار شده بود و دلیل آن هم محافظت از این بخش است و از ورود افراد به این بخش جلوگیری شده و همان افرادی که در بازار حضور دارند با یکدیگر به تبادل اطلاعات می پردازند.


منبع : cinemapress

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 4 + 4 چند است؟

تک نشانه

take neshaneh logo
3Neshaneh Reportatge
مهدی فضلعلی
021-77449301
info@mehdifazlali.com
مهدی فضلعلی هنرمندی شاخص در پتینه
مهدى فضلعلى متولد سال ١٣٥٨ فارغ التحصیل رشته مدیریت صنعتى است. او کار هنری خود را از سال 77 از طریق همکارى با استادان ...


ADVERTISING

مطالب مرتبط فرهنگ و هنر