رحیم شهریاری به صحنه می رود

کد خبر 11432 - 1392 11 | تاریخ: 986 روز پیش-1392/11/20 | ساعت: 11:22

رسول ترابی، مدیر شرکت آوای دوران در گفت‌وگو با خبرنگار موسیقی هنرآنلاین گفت: کنسرت رحیم شهریاری 15 اسفند ماه سال جاری در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران و در دو سانس برگزار می‌شود که گروه "آراز" با این خواننده در این کنسرت همکاری می‌کنند.

مدیر شرکت آوای دوران در ادامه بیان کرد: در این کنسرت قطعاتی از آلبوم‌های "یاواش یری" و "کیم بیلیر" اجرا می‌شود و گلچینی از قطعات فولکلور و مقامی آذری نیز توسط اعضای گروه اجرا می‌گردد.

ترابی افزود: همچنین قرار است قطعاتی از آلبوم تازه این گروه از جمله پیاله، سَنَه گُؤره، بوگئجه، شکر ائدیرم، دالغالار،عشق ممئیدانی، سَن سَن و.... برای مخاطبان اجرا شود.

رسول ترابی درباره اعضا و نوازندگان گروه گفت: در این کنسرت رحیم شهریاری (خواننده)، محمدحسین افشاری (نقاره)، حبیب طاهریان (نقاره)، پیمان حمیدی (پیانو و سینتی سایزر)، حمزه شهریاری (کلارینت)، محمد زبری (درامز)، امیل عباسی مهر (گیتار باس)، بهمن میرزازاده (تار و گیتار)، معصومه شجاعی (همخوان)، رها حکمی (همخوان)، شیما اصلانی (همخوان)، سویل یوسفی (همخوان) از اعضا و نوازندگان این گروه هستند.

 


منبع : هنرآنلاین

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 5 + 4 چند است؟

تک نشانه

take neshaneh logo
3Neshaneh Reportatge
مهدی فضلعلی
021-77449301
info@mehdifazlali.com
مهدی فضلعلی هنرمندی شاخص در پتینه
مهدى فضلعلى متولد سال ١٣٥٨ فارغ التحصیل رشته مدیریت صنعتى است. او کار هنری خود را از سال 77 از طریق همکارى با استادان ...


ADVERTISING

مطالب مرتبط فرهنگ و هنر