مورینیو: از اتفاقات این هفته شگفت زده شدم

کد خبر 11462 - 1392 11 | تاریخ: 1324 روز پیش-1392/11/20 | ساعت: 15:07

در ادامه رقابتهای لیگ برتر جزیره، آبی پوشان لندنی در ورزشگاه خانگی خود با سه گل نیوکاسل را بدرقه کردند تا با توجه به شکست سنگین آرسنال برابر لیورپول و تساوی منچستر سیتی و نوریچ، این شاگردان آقای خاص باشند که در پایان هفته بیست و پنجم با 56 امتیاز بر صدر جدول رقابت ها تکیه می کنند. اتفاقی که مورینیو انتظارش نداشته و از آن اظهار شگفتی کرده است.

از اتفاقات این هفته شگفت زده شدم

نتایج عجیب همیشه انسان را شگفت زده می کنند. درست است که معمولاً از این دست اتفاقات در فوتبال رخ می دهد اما به هر حال این نتایج، شگفت آور هستند. شما هرگز انتظار ندارید که آرسنال با 5 گل برابر لیورپول شکست بخورد هرچند که همه به خوبی می دانند که بازی در آنفیلد به هیچ وجه کار ساده ای نیست و این اتفاق شاید برای هر تیمی رخ بدهد. به هر حال باید تایید کنم که پیش از آغاز بازیهای این هفته هرگز انتظار صدر نشین شدن تیمم را نداشتم.

قدرت تهاجمی من سیتی فوق العاده است

نوریچ حریفی آسانی نیست. ما نیز در دقایق پایانی توانستیم آن ها را شکست بدهیم. اما وقتی تیمی مثل منچستر سیتی با آن قدرت تهاجمی فوق العاده برابر نوریچ متوقف می شود شما بیشتر متعجب می شوید. من سیتی بازیکنان بزرگی در خط حمله دارد که به راحتی می توانند دروازه هر حریفی را باز کنند.

چلسی فوتبال خوبی ارائه می دهد

به نظرم ما فوتبال خوبی ارائه می کنیم. هرچند نیمه اول این بازی نمی تواند مثال خوبی برای این موضوع باشد اما در کل معتقدم که چلسی خوب فوتبال بازی می کند. تک تک بازیکنان در شرایط ایده آل قرار دارند و تیم هم که نتایج خوبی گرفته است. حالا هم که صدر نشین لیگ برتر هستیم. اینها موضوعاتی هستند که نمی توان پنهانشان کرد.

چلسی برای ده سال بیمه است

من به تازگی کارم را در این تیم آغاز کرده ام و به هیچ عنوان قصد مقایسه این تیم را با تیمهای سالیان گذشته ندارم اما تنها می خواهم به این نکته اشاره کنم که چلسی پتانسیل بالایی دارد و با این بازیکنان جوانی که در اختیار داریم می توانیم یک تیم بسیار خوب برای ده سال آینده داشته باشیم.

هازارد همیشه فوق العاده است

هازارد بازیکن با کیفیتی است. او همیشه فوق العاده و جاه طلب است. امروز هم مثل همیشه خیره کننده بازی کرد. شاید تنها تفاوت در این باشد که در این مسابقه سه گل به ثمر رساند. هازارد بازیکن بزرگی است که واقعاً متحول شده است. او انگیزه بالایی دارد و بسیار بلند پرواز است.

 


منبع : خبرآنلاین

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 15 + 4 چند است؟

مطالب تصادفی

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش