گارت هدلوند کاپیتان هوک عنوان «پن» می‌شود

کد خبر 11475 - 1392 11 | تاریخ: 1325 روز پیش-1392/11/20 | ساعت: 21:08

Garrett-Hedlund-pan

بنابر گزارش سینماباکس به نقل از فارس، هدلوند با شکست دادن رقبایش مثل جک هیوستن (بازیگر «امپراتوری بوردوبک») و ازرا میلر («لازم است درباره کوین حرف بزنیم») این نقش را به دست آ

گارت هدلوند در درام فانتری «پن» در نقش کاراکتر هوک بازی خواهد کرد. بازیگر نقش پیتر پن این فیلم هنوز از سوی تهیه کنندگان آن انتخاب نشده است.

به گفت سازندگان فیلم این درام زنده و ماجراجویانه پیش درآمدی بر افسانه کلاسیک جی‌ام بری «پیتر پن» است و قصه‌اش در دورانی قبل از قصه کتاب پر خواننده این نویسنده رخ می‌دهد.

این فیلم ماجراجویانه درباره پسر بچه یتیمی است که به داخل دنیای جادویی نورلند (سرزمین عجایب) برده می‌شود. در این محل است که وی تبدیل به یک قهرمان می‌شود.

اهالی محل که از او به عنوان یک قهرمان اسم می‌برند، به او کمک می‌کنند تا بر علیه هوک دزد دریایی شیطان صفت این منطقه شورش و مبارزه کند.

به نوشته سایت اینترنتی موویز، فیلم‌نامه «پن» را جیسن فاکنر نوشته است. در این فیلم نامه هوک در ابتدای کار به صورت آدمی به تصویر کشیده می‌شودکه در کنار کاراکتر پیتر پن قرار دارد.

اما با گذشت زمان، او تبدیل به یک موجود بدطینت و خبیث می‌شود. همین موضوع باعث می‌شود تا پیتر پن و اهالی نورلند علیه او موضع‌گیری کنند.

مدتی قبل اعلام شد هیو جکمن بازیگر استرالیایی تبار سینما در نقش کاراکتر اصلی فیلم یعنی بلک بیرد بازی خواهد کرد.

گرگ برلانتی تهیه کننده مجموعه تلوبزیونی پربیننده «آرو/کمان» و فیلم‌‌های پرهزینه «گرین لانترن» و «خشم تایتان‌ها»، تهیه کننده «پن» است.

او این فیلم را برای کمپانی برادران وارنر تهیه خواهد کرد و برای تولید این فانتزی ماجراجویانه، هزینه‌ای حدود ۹۰ میلیون دلار در نظر گرفته شده است.

گارت هدلوند قبل از این در فیلم‌هایی مثل «میراث ترون» و «درون لوین دیویس» (که هم اکنون روی پرده سینماهای جهان است) بازی کرده است.

هنوز زمانی برای شروع کار فیلم‌برداری «پن» تعیین نشده است. این فیلم برای نمایش عمومی در تابستان سال ۲۰۱۵ آماده خواهد شد.

جو رایت کارگردان فیلم که اصلیتی انگلیسی دارد، متخصص ساخت، درام اجتماعی و روان‌کاوانه است تماشاگران سینما او را برای کارگردانی‌ آثاری همچون «غرور و تعصب»، «تک‌خوان» و «هانا» می‌شناسند.

آخرین فیلم او روی پرده سینما درام تاریخی «آنا کارنینا» با بازی کایرا نایتلی بود. این فیلم سال ۲۰۱۲ به روی پرده سینماها رفت.


منبع : cinemapress

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 16 + 5 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط فرهنگ و هنر