نخستین جلسه سازمان نظام مهندسی با رییس جدید

کد خبر 11519 - 1392 11 | تاریخ: 988 روز پیش-1392/11/21 | ساعت: 12:10
specialist photo

پوریا فریدیان

تعداد نظرات : 0

نخستین جلسه شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان در دوره ششم و جلسه ۱۷۱ این شورا روز چهارشنبه سی ام بهمن ماه سال جاری در تهران برگزار می شود .

به گزارش پردیس مهندس به نقل از روابط عمومی شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان نخستین جلسه شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان در دوره ششم و جلسه ۱۷۱ این شورا با حضور اعضای منتخب اصلی و علی البدل و روئسای سازمان نظام مهندسی ساختمان استان ها روز چهارشنبه سی ام بهمن ماه سال جاری در ساختمان شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان در تهران برگزار می شود .

این جلسه با سخنان پیش از دستور اعضای شورای مرکزی و سخنان اکبر ترکان رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان آغاز و پس از آن انتخابات هیات رئیسه دوره ششم شورای مرکزی برگزار می شود .

همچنین در این جلسه بررسی و تصویب نهایی نظام نامه تشکیل و اداره گروه های تخصصی و کمیسیون های شورای مرکزی بحث و بررسی پیرامون برنامه ها و مسائل پیش روی شورای مرکزی سازمان نظام مهندسی ساختمان نیز انجام خواهد شد.

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 10 + 8 چند است؟

تک نشانه

take neshaneh logo
3Neshaneh Reportatge
مهدی فضلعلی
021-77449301
info@mehdifazlali.com
مهدی فضلعلی هنرمندی شاخص در پتینه
مهدى فضلعلى متولد سال ١٣٥٨ فارغ التحصیل رشته مدیریت صنعتى است. او کار هنری خود را از سال 77 از طریق همکارى با استادان ...


ADVERTISING

مطالب مرتبط شهرنشینی