«آرایش غلیظ» بالاترین امتیاز تماشاگران برج میلاد را گرفت

کد خبر 11572 - 1392 11 | تاریخ: 1380 روز پیش-1392/11/21 | ساعت: 20:44

فیلم سینمایی «آرایش غلیظ» به کارگردانی حمید نعمت اله که در دهمین روز از جشنواره بین المللی فیلم فجر در برج میلاد اکران شد، بالاترین رای مثبت تماشاگران حاضر در سالن همایش های برج میلاد را در این روز به دست آورد.

به گزارش خبرنگار سینماپرس، فیلم سینمایی «آرایش غلیظ» به کارگردانی حمید نعمت اله که در دهمین روز از جشنواره بین المللی فیلم فجر در برج میلاد اکران شد، بالاترین رای مثبت مردم حاضر در سالن همایش های برج میلاد را به دست آورد.

بر اساس این گزارش، در جدول آرای مردمی حاضر در سالن همایش های برج میلاد برای فیلم های اکران شده در روز دهم جشنواره فیلم سینمایی «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران» ساخته بهروز افخمی که در بخش «سودای سیمرغ» قرار داشت در رده دوم این جدول جای گرفت.

فیلم سینمایی «فرشته ها با هم می آیند» ساخته حامد محمدی در رده سوم جای گرفت و همچنین فیلم سینمایی «خواب زده ها» جدیدترین ساخته فریدون جیرانی در رده چهارم فیلم های مردمی روز نهم جای گرفت.

همچنین در رده آخر این جدول فیلم سینمایی «دو ساعت بعد، مهرآباد» به کارگردانی علیرضا فرید که در بخش «نگاه نو» جای داشت قرار گرفته است.

بر اساس این گزارش فیلم سینمایی «آذر، شهدخت، پرویز و دیگران» درباره خانواده‌ای است که به خاطر سفر ده روزهٔ یکی از فرزندانشان به کشور، در باغچه‌ای در دماوند دور هم جمع می‌شوند. آخرین ساخته بهروز افخمی در جشنواره فیلم فجر به نمایش در خواهد آمد.

در این فیلم بازیگرانی چون مهدی فخیم‌زاده، گوهر خیراندیش، رامبد جوان، مرجان شیر محمدی، امیرعلی دانایی و... به ایفای نقش پرداخته اند.


منبع : cinemapress

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 18 + 3 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط فرهنگ و هنر