کی‌مرام: آدم‌هایی هستند که علاقه ندارند انرژی جوان‌ها را ببینند

کد خبر 11582 - 1392 11 | تاریخ: 1402 روز پیش-1392/11/21 | ساعت: 21:13

میلاد کی مرام؛ بازیگر فیلم سینمایی خط ویژه و برف که نامزد بهترین بازیگری فیلم فجر امسال شده است گفت: سینما هر ده سال یکبار پوست اندازی می کند ولی مسئله ای که باعث اذیت من شده این است که یک سری دوستان دوست ندارند تا بازیگران جوان وارد این عرصه شوند و احساس می کنم آدمهایی هستند که علاقه ندارند انرژی جوان‌ها را ببینند.

به گزارش سینماپرس میلاد کی مرام درباره همکاری با مصطفی کیایی در فیلم «خط ویژه» گفت: اولین مسئله برای من در انتخاب یک نقش متفاوت بودن آن است و این متفاوت بودن چه از لحاظ کاراکتری و فیلمنامه برایم مهم است، «خط ویژه» فیلمنامه متفاوتی داشت و عکس کارهای قهرمان پرور است اما این فیلم «ماجرا» را محور خودش قرار داده بود و قرار نبود که بار دراماتیک فیلم را من به دوش بکشم بلکه هفت نفر این فیلم را جلو برده اند. «خط ویژه» را با علم به اینکه متفاوت است انتخاب کردم  و فیلم های قبلی مصطفی کیایی هم دوست داشتم البته تیم بازیگری هم در پذیرش آن نقش داشت.

وی درباره فضای خیابانی «خط ویژه» افزود: تاکنون من فیلم های سخت تری را نسبت به این فیلم تجربه کردم، البته صحنه های درگیری و فرار در این فیلم زیاد است و به دلیل ترکشی که از زمان بازی در فیلم «ملکه» در پای من است دویدن زیاد در «خط ویژه» باعث شد تا عمل جراحی انجام دهم.

کی مرام در پاسخ به اینکه چرا تعداد بازیگران جوان در رده سنی شما کم است، گفت: سینما هر ده سال یک بار پوست اندازی می کند ولی مسئله ای که باعث اذیت من شده است اینکه یک سری دوستان دوست ندارند تا بازیگران جوان وارد این عرصه شوند و احساس می کنم آدمهایی هستند که علاقه ندارند انرژی جوانها را ببینند  ولی الان سعی می کنم به آن زیاد اهمیت ندهم و متاسفانه بی سوادی در برخی از دوستان در حال رسوب کردن است. البته منکر موفقیت برخی ها نمی شوم اما بهتر است که به علم سینما توجه بیشتری کنند و این حرف به معنای این نیست که من علم سینما دارم و انتخاب ها باید آگاه تر انجام شود.

وی افزود: مسیر برای بازیگر جوان باید مشخص باشد. یک سری از دوستان تکلیفشان با خودشان مشخص نیست اما من تکلیفم با خودم مشخص است و به همین دلیل می گویم که فعلا باید کارهای متفاوت و خوب را انجام دهم. من سعی می کنم متفاوت بودن فیلم هایم را نشان دهم البته هر متفاوتی خوب نیست.

کی مرام خاطرنشان کرد: کارگردان هایی هستند که بازیگران را به یک سمتی سوق می دهند که اصلا خوب نیست و با اعتماد می توانیم نقش ها را درست انتخاب کنیم ما بازیگریم و می توانیم نقش متفاوت بازی کنیم.

وی در پایان گفت: مدیوم سینما و تلویزیون برایم فرقی ندارد و دغدغه ام بازیگری است و کار خوب در هر مدیومی پیشنهاد شود استقبال خواهم کرد ولی وسواس در سینما بیشتر است. البته کم  بیش در تلویزیون هم این اتفاق می افتد همانطور که من از سریال «بچه های نسبتا بد» را بازی کردم و از آن راضی هستم.


منبع : cinemapress

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 20 + 4 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط فرهنگ و هنر