محسن یگانه به جشنواره فجر می آید

کد خبر 11691 - 1392 11 | تاریخ: 1375 روز پیش-1392/11/23 | ساعت: 14:01

خواننده موسیقی پاپ کشورمان در بخش پاپ بیست و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر با اجرای قطعات قدیمی و دو قطعه جدید پذیرای طرفداران خود خواهد بود.
Copy.[1]

به گزارش خبرگزاری مهر، یگانه که برای پنجمین بار در جشنواره موسیقی فجر شرکت می‌کند درباره حضور در جشنواره موسیقی فجر گفت: امیدوارم بخش پاپ در جشنواره به صورت رقابتی برگزار شود و جشنواره موسیقی فجر بتواند هر سال یک خواننده پاپ را به علاقمندان این موسیقی معرفی کند.

وی ادامه داد: فرصتی فراهم شد تا بعد از یک سال دوباره در برج میلاد حضور داشته باشیم. در این کنسرت به جز قطعه «من» قطعه جدید دیگری را  اجرا خواهیم کرد. همچنین  قطعاتی از آلبوم «حباب»، «رگ خواب» و «نفس‌های بی‌هدف» و دیگر قطعاتی که پیش از این منتشر شده، را اجرا خواهیم کرد. ضمن اینکه در کنسرت یاد شده قطعات سکوت، نباشی، دوست دارم، هوایی شدی، کی جای من اومد، باور کنم، نشکن دلمو، آخه دل من، رگ خواب و گناهی ندارم را نیز  اجرا می‌کند. 

یگانه تاکید کرد: چیدمان قطعات مانند کنسرت‌های اخیر است و بیشتر به مرور خاطرات می‌پردازیم.

گروهی که با یگانه در این کنسرت همکاری دارد، از سال 1378 شکل گرفته است؛ در این گروه علی ثابت به عنوان سرپرست، تنظیم کننده و رهبر ارکستر نقش دارد ضمن اینکه حسن فراهانی، مهران سراجیان، علی عباسی، میثم مروستی، رامین زواری، سعید برادران، مجتبی شکاری، بابک مالکی فر، علیرضا جعفریه و فیروز ویسانلو نوازندگان گروه اجرایی هستند.

محسن یگانه شاعر، آهنگساز و خواننده پاپ متولد 1364 است و از وی تا کنون سه آلبوم در بازار موسیقی به نام نفس‌های بی‌هدف، رگ خواب و حباب منتشر شده است.

بیست و نهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر 24 بهمن تا یکم اسفند به دبیری حسن ریاحی برگزار می‌شود


منبع : خبرگزاری مهر

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 8 + 1 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط فرهنگ و هنر