مارادونا: برزيل قهرمان جام جهاني مي‌شود

کد خبر 11700 - 1392 11 | تاریخ: 1404 روز پیش-1392/11/23 | ساعت: 15:09

ديگو مارادونا در جام جهاني 2010 هدايت آرژانتين را بر عهده داشت و پس از آن به فوتبال امارات رفت تا در اين تيم به مربيگري بپردازد.

مارادونا که در حال حاضر در دوبي به سر مي‌برد درباره تيم سابق خود ناپولي که اين روزها در رده سوم جدول ايتاليا قرار دارد گفت: هنوز هم بازي هاي ناپولي را از تلويزيون تماشا مي کنم که آخرين آنها بازي برابر رم بود. بايد بگويم که کيفيت بازي آنها بسيار بالا رفته است و نمايش هاي قابل تحسيني را از شاگردان بنيتس شاهد هستيم. متاسفانه ترکيب بازيکنان ناپولي، مانند زمان ما قوي نيست. ما قادر بوديم هر تيمي را به راحتي شکست دهيم. آن تيم ناپولي واقعا يک تيم ويژه بود که تفاوت زيادي با تيم هاي ديگر داشت. البته در حال حاضر نيز ناپولي بازيکنان خوبي از جمله گونسالو هيگواين را در ترکيب خود دارد اما با تيم زمان ما فرق دارد.

مارادونا در ادامه درباره ماريو بالوتلي مهاجم ياغي فوتبال ايتاليا گفت: بالوتلي بازيکن خوبي است. من بسيار به اين موضوع علاقه مندم که روزي مربي بازيکني مثل او شوم.

سرمربي سابق تيم ملي آرژانتين که رابطه خوبي با رئيس فدراسيون اين کشور ندارد در پايان درباره اينکه چه تيمي به قهرماني در جام جهاني برزيل خواهد رسيد گفت: قطعا، برزيل جام جهاني را مي برد. حتي با وجود آرژانتين! آرژانتيني ها در صورتي که مي خواهند در جام جهاني به موفقيت برسند ، بايد مشکلات خط دفاعي خود را هر چه سريعتر حل کنند.


منبع : ورزش 3

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 4 + 7 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش