برناردی: تا این لحظه هیچ قراردادی با ایران ندارم

کد خبر 11702 - 1392 11 | تاریخ: 1378 روز پیش-1392/11/23 | ساعت: 15:14

گزینه سرمربیگری تیم ملی والیبال کشورمان در واکنش به خبر توافقش با ایران گفت: تا این لحظه قرارداد و یا هیچ سند دیگری را امضا نکرده‌ام.

به گزارش یک روزنامه ایتالیایی، تیم ملی والیبال ایتالیا در مسابقات قهرمانی جهان که تابستان آینده در لهستان برگزار می‌شود با تیم ملی ایران هم‌گروه است اما تیم ایران دیگر خولیو ولاسکو را در اختیار ندارد و این می‌تواند خبر خوبی برای مائورو بروتو، سرمربی آتزوری باشد. ولاسکو پس از 30 سال دوری از آرژانتین با تقاضای فدراسیون و رئیس جمهور این کشور قصد بازگشت به این کشور و قبول هدایت سرمربیگری تیم ملی زادگاهش را دارد.

فدراسیون والیبال ایران بلافاصله بعد از قطعی شدن جدایی ولاسکو به دنبال جانشینی برای او گشت و طبق شنیده‌ها، لورنزو برناردی که در سال 2001 در کنار کارچ کرالی  آمریکایی به عنوان بازیکن قرن انتخاب شد را در نظر گرفت و بنا بر اظهارات داورزنی رئیس فدراسیون والیبال به توافق اولیه با این مربی ایتالیایی هم رسیده است. سرمربی تیم یاستربسکی ونگل که متعلق به یک شرکت معدنی تولید زغال‌سنگ است در حال حاضر هدایت قدرت بلامنازع لیگ لهستان را به عهده دارد.

در حالیکه حضور برناردی در راس کادر فنی تیم ملی والیبال ایران از نظر فدراسیون والیبال قطعی شده، این مربی ایتالیایی در اظهارنظری اعلام کرد: در حال حاضر تمایلی ندارم که در این مورد صحبت کنم چون تمام تمرکزم روی مسابقاتی است که در لیگ لهستان و اروپا پیش‌رو داریم. من تا این لحظه قرارداد و یا هیچ سند دیگری را با فدراسیون والیبال ایران امضا نکرده‌ام.

روزنامه گاتزتا دلو اسپرت اعلام توافق برناردی و فدراسیون والیبال ایران را اقدامی عجولانه از طرف ایرانی عنوان کرده و معتقد است که برناردی به نوعی در مقابل عمل انجام شده قرار گرفته است با این حال خبر می‌رسد که ایران برنامه‌ای 3 ساله از برناردی خواسته تا تیم ملی ایران به همراه او برای اولین بار به المپیک صعود کند.

برناردی پیش از این در رده ملی فقط هدایت تیم ملی ب کشورش را در سال 2009 به عهده داشته که به مقام قهرمانی بازی‌های کشورهای حوزه دریای مدیترانه رسیده است.


منبع : تسنیم

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 9 + 1 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش