اتریش، زن مورد تجاوز جنسی قرار گرفته را از دبی به خانه آورد!!!

کد خبر 11756 - 1392 11 | تاریخ: 1288 روز پیش-1392/11/23 | ساعت: 22:27

 

یک زن مسلمان اتریشی، پس از یک طوفان تبلیغاتی اینترنتی، از مرکز مختص افراد مورد تجاوز جنسی قرار گرفته در دبی، با کمک وزارت امور خارجه اتریش به خانه اش بازگشت.

یک توریست ناشناس 29 ساله به مقامات گفت که این خانم در گاراژ زیرزمینی یک هتل لوکس در اوایل ماه دسامبر مورد تجاوز قرار گرفت و سپس خودش را برای چندین روز زندانی کرد. اما یک روزنامه محلی اینطور گزارش گرده که احتمالا این زن برای مصرف الکل و همچنین انجام رابطه جنسی با یک مرد یمنی، پول دریافت کرده بوده است. مردی که مورد تجاوز را رد می کند و می گوید با توافق وی در ازای دریافت پول این عمل را انجام داده است.

این زن مدت زیادی در بازداشت نبود و شرایط بازگشتش به اتریش بلافاصله مشخص نشد. وزارت امور خارجه اتریش گفت که وی بعد از چهار روز این مورد را به سفارت اتریش گزارش داده است. جالب است که 250هزار نفر درخواست اینترنتی برای آزادی وی را امضا کرده بودند.

مایکل لینهارت، دبیر کل وزارت امور خارجه اتریش به رادیو ORF گفت که وین با مقامات دبی در تماس بوده و کمک های قضایی در مورد پرونده این خانم را فراهم کرده است. لینهارت گفت: او خوب و سالم است و در ایمنی کامل بازگشته است.

دبی، تعداد زیادی مهاجر و گردشگر غربی را به خود جذب می کند، و تعداد معدودی از آنها دچار مشکلاتی در رابطه با مسائل جنسی می شوند.

 

-Austria

- Gulf News

- Michael Linhart

-(Sebastian) Kurz

- Avaaz


منبع : یاهو

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 2 + 3 چند است؟

مطالب تصادفی

ADVERTISING

مطالب مرتبط اخبار