رضا صادقی:حالم خیلی خوب است!

کد خبر 11844 - 1392 11 | تاریخ: 1285 روز پیش-1392/11/25 | ساعت: 14:24

 رضا صادقی در حالی آغازگر بخش «پاپ» بیست و نهمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر شد، که در آغاز اجرایش گفت: امشب خیلی حالم خوب است.
به گزارش خبرنگار بخش موسیقی خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، سالن همایش‌های برج میلاد تهران که میزبان بخش پاپ جشنواره شده است، با استقبال هواداران رضا صادقی در شامگاه 24 بهمن‌ماه همراه شد.
2 Copy
گروه «مشکی پوشان» که از حضور نوازندگان باتجربه موسیقی پاپ بهره می‌برد، اجرایشان را با یک قطعه پرانرژی شروع کردند که این فضا از طریق سازهای بادی به مخاطب القا می‌شد.
«داشتم فراموشت می‌کردم...» قطعه اول کنسرت رضا صادقی بود و او گفت: امشب دوست دارم کمتر حرف بزنم و بیشتر بخوانم. چون امشب خیلی حالم خوب است. اما باید از حرمت و اقتدار کسانی که جان دادند تا ما زندگی کنیم، یادی کرده باشم یعنی شهدای گرانقدر و هنرمندانی که درگذشته‌اند.
او به رسم همه کنسرت‌هایش ناصر عبداللهی، بابک بیات، خسرو شکیبایی و...یاد کرد و از حاضران خواست تا به احترام این هنرمندان درگذشته چند لحظه بایستند.
قطعه بعدی «بده دستاتو به من بانوی من...» بود که صادقی پیش از اجرای آن در سخنانی گفت: این آهنگ را با تمام احساسم به همه بانوان قدرتمند و نجیب ایرانی تقدیم می‌کنم.
«مشکی رنگه عشقه» هم معمولا قطعه‌ای ثابت در کنسرت‌های صادقی محسوب می‌شود و او اعلام کرد که هنوز هم مشکی رنگ عشق است.
این خواننده پاپ قطعه‌ای را هم برای کودکان سرطانی خواند و اظهار کرد: خیلی دلم می‌خواهد بتوانیم کاری برای این کودکان انجام دهیم.
Copy
رهبری ارکستر رضا صادقی بر عهده پویا نیک‌پور بود و دارا دارایی(گیتار باس)، آرش مقدم(درامز)، علیرضا شهبازی(گیتار الکتریک)، فاضل پیش(گیتار نایلون)، امیر شهابی(کیبورد)، ناصر رحیمی(پرکاشن)، مرتضی کریمی(عود)، حسین شریفی(ترومبون)، رضا آذرنجات و علیرضا میرآقا(ترومپت)، میلاد عالمی(ویلن) و رامین درودی(ساکسیفون) در این کنسرت هنرنمایی کردند.


منبع : ایسنا

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 17 + 9 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط فرهنگ و هنر