بهنام صفوی،پر انرژی تر از همیشه

کد خبر 11850 - 1392 11 | تاریخ: 1373 روز پیش-1392/11/25 | ساعت: 14:54

 کنسرت‌های خوانندگان مطرح موسیقی پاپ در بیست‌ونهمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر با اجرای پر انرژی بهنام صفوی، خواننده شناخته شده کشورمان شامگاه پنجشنبه 24 بهمن ماه آغاز شد.
 کنسرت بهنام صفوی در قالب بخش جنبی جشنواره موسیقی فجر در سالن مرکز همایش‌های برج میلاد با استقبال دوستداران و علاقه‌مندان این خواننده جوان و محبوب برگزار شد. بهنام صفوی کار خود را بعد از حدود 30 دقیقه تاخیر با اجرای سه آهنگ شاد از آلبوم "عشق من باش" آغاز کرد که با استقبال بسیار خوب حاضران در سالن روبرو شد.

در ادامه صفوی که برای سومین سال پیاپی در جشنواره موسیقی فجر روی صحنه می‌رود با تشکر و قدردانی ویژه از برگزارکنندگان این کنسرت به ویژه مسئولان وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی که این امکان را فراهم کردند تا خوانندگان موسیقی پاپ نیز بتوانند در قالب جشنواره موسیقی فجر روی صحنه بیایند، یکی از قطعات آرام و عاشقانه خود را برای حاضران خواند. پس از اجرای این قطعه صفوی در سخنان کوتاهی با بیان اینکه بسیار دوست داشته تا در این کنسرت قطعاتی از آلبوم جدیدش را نیز اجرا کند اما بنا به دلائلی این امر میسر نشده به طرفدارانش قول داد که آلبوم جدیدش با عنوان "اولین قرار" در اردیبهشت ماه سال آینده منتشر خواهد کرد.

اجرای یکی از آهنگ‌های شاد آلبوم "آرامش" پس از تشویق‌های ممتد حاضران در سالن بخاطر اعلام خبر انتشار آلبوم جدید صفوی در اردیبهشت ماه سال آینده، پایان بخش قسمت اول کنسرت این خواننده پر طرفدار موسیقی پاپ در نخستین روز جشنواره موسیقی فجر بود.

پس از دقایقی آنتراکت و تغییراتی در چیدمان ارکستر بهنام صفوی بخش دوم کنسرت خود را در حالی که در کنار نوازندگان ارکسترش روی صندلی کنار هم نشسته بودند با خواندن چهار آهنگ عاشقانه آغاز کرد و پس از آن به یاد زنده‌یاد ناصر عبدالهی یک آهنگ فولکور جدید را برای حاضران خواند که بسیار مورد توجه حاضران قرار گرفت.

درخواست مکرر علاقه‌مندان حاضر از صفوی برای خواندن آهنگ "عشق من باش" از آلبومی به همین نام باعث شد که او پیش از آنکه پشت پیانو بنشیند و یک آهنگ آرام را با برای حاضران بخواند، برای دومین بار آهنگ شاد "عشق من باش" را برای دوستدرانش اجرا کند.

این خواننده پاپ که به گفته خودش این کنسرت آخرین اجرای او در سال جاری در تهران است، با معرفی نوازندگان ارکستر خود که با تکنوازی هر کدام از نوازندگان سازها همراه بود و اجرای آهنگ "عشق من باش" به دلیل تقاضاهای مکرر مخاطبان برای سومین بار اجرای خود در جشنواره موسیقی فجر را در برج میلاد به پایان رساند.

در این کنسرت انوشیروان بهرامی نوازنده سازهای بادی، ایمان جعفری نوازنده ساکسیفون تنور، حسین شریفی نوازنده ترومبون، رضا آذرنژاد نوازنده ترومپت، مهدی فردی رهبر ارکستر و نوازنده پیانو و کیبورد اول، مجید قدیانی نوازنده کیبورد و پیانو دوم، نیمان معصوم آبادی نوازنده گیتار الکتریک، آیدین نیکومرام نوازنده گیتار بیس، ایمان ذاکری نوازنده درامز، غلامرضا معرف نوازنده پرکاشن و رضا تاجبخش بعنوان نوازنده گیتار بیس، بهنام صفوی را در این کنسرت همراهی کردند.

-    برخلاف روزهای آخر جشنواره فیلم فجر که بی‌نظمی عجیب و غریبی بر فضای لابی و سالن مرکز همایش‌های برج میلاد حاکم بود، شب گذشته روند برگزاری این کنسرت از نظم خوبی برخوردار بود.
-    همخوانی علاقه‌مندان این خواننده با او در خواندن آهنگ‌هایش از نکته‌های جالب توجه این کنسرت بود.
- مهدی ماهانی و محمدرضا احمدی از مهمانان ویژه این کنسرت بودند.
- بهنام صفوی و گروهش روز شنبه 26 بهمن ماه در دو سانس ساعت 18 و 21 در مجموعه فرهنگی هنری حافظ شهر شیراز روی صحنه می‌روند.


منبع : هنر آنلاین

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 14 + 2 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط فرهنگ و هنر