فارسی تولید «بعد ازتو» را به پایان رساند

کد خبر 11882 - 1392 11 | تاریخ: 1373 روز پیش-1392/11/25 | ساعت: 20:41

مجموعه مستند «بعد ازتو» با موضوع همسران شهید خلبانان ارتش جمهوری اسلامی ایران به تهیه کنندگی محمدعلی فارسی در مرکز سیمافیلم تولید شد.

به گزارش خبرنگار سینماپرس، محدعلی فارسی درباره مستند «بعد از تو» گفت: در این مجموعه به کارگردانی فاطمه سادات محمودپور به گفتگو با همسران شهدای خلبان ارتش جمهوری اسلامی ایران پرداخته ایم. معمولا در آثاری این گونه این زنان صرفا به بیان خاطرات از همسران خود می پردازند اما در واقع محور و سوژه اصلی شهید است. ما در این مجموعه با رویکردی متفاوت به این افراد پرداخته ایم به این معنی که عمده روایت از زمان شهادت تا به امروز است و افراد مصاحبه شونده از ازدواج، چگونگی اداره زندگی بعد از شهادت همسر، نحوه تربیت فرزندان، مشکلات موجود در این مسیر و.. سخن می گویند.

وی تصریح کرد: در این مستند ما در سفرهایی جداگانه این زنان موفق را در سفرهایی به محل زادگاه خود، پایگاه هایی که در آنها زندگی کرده اند، محل کار همسران و مکان های مختلفی که مدنظرخود آن ها بوده است همراهی کرده ایم و روایت های آنان در این لوکیشن ها شکل گرفته است.

این تهیه کننده اذعان داشت: تمام پایگاه های نظامی کشور اعم از تهران، اصفهان، بوشهر، دزفول و... از لوکیشن های اصلی این مجموعه بوده اند. همسران شهیدان بابایی، فکوری، کرم، وکیلی و... از جمله کسانی هستند که در این مجموعه مستند به آنها پرداخته شده است.

گفتنی است مستند «بعد از تو» در ۱۳ قسمت ۲۷ دقیقه ای تهیه شده و مهرداد اصفهان پور به عنوان مدیر تصویربرداری، عباس گنجی به عنوان مدیر تولید و علی خلیلی به عنوان صدابردار در ساخت این اثر همکاری داشته اند و در گروه سریال های مرکز سیمافیلم تهیه شده است.


منبع : cinemapress

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 17 + 7 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط فرهنگ و هنر