امیدوارم موسیقی پاپ هم وارد جشنواره موسیقی فجر شود

کد خبر 11885 - 1392 11 | تاریخ: 1374 روز پیش-1392/11/25 | ساعت: 20:51

IMAGE634623079182396250

به گزارش خبرنگار سینماپرس، محسن یگانه شاعر، آهنگساز و خواننده پاپ است که تاکنون سه آلبوم در بازار موسیقی به نام «نفس‌های بی‌هدف»، «رگ خواب» و «حباب» منتشر کرده است

یگانه که برای پنجمین بار در جشنواره موسیقی فجر شرکت می‌کند درباره حضور در جشنواره موسیقی فجر گفت: امیدوارم بخش پاپ در جشنواره به صورت رقابتی برگزار شود و جشنواره موسیقی فجر بتواند هر سال یک خواننده پاپ را به علاقمندان این موسیقی معرفی کند.

وی ادامه داد: فرصتی فراهم شد تا بعد از یک سال دوباره در برج میلاد حضور داشته باشیم. در این کنسرت به جز قطعه «من» قطعه جدید دیگری را  اجرا خواهیم کرد. همچنین  قطعاتی از آلبوم «حباب»، «رگ خواب» و «نفس‌های بی‌هدف» و دیگر قطعاتی که پیش از این منتشر شده، را اجرا خواهیم کرد.

این خواننده در جشنواره بیست و نهم، قطعات سکوت، نباشی، دوست دارم، هوایی شدی، کی جای من اومد، باور کنم، نشکن دلمو، آخه دل من، رگ خواب و گناهی ندارم را اجرا می‌کند. 

یگانه تاکید کرد: چیدمان قطعات مانند کنسرت‌های اخیر است و بیشتر به مرور خاطرات می‌پردازیم.

گروهی که با یگانه در این کنسرت همکاری دارد، از سال 1378 شکل گرفته است؛ در این گروه مهندس علی ثابت به عنوان سرپرست، تنظیم کننده و رهبر ارکستر نقش دارد و از دیگر اعضای گروه می‌توان علی ثابت، حسن فراهانی، مهران سراجیان، علی عباسی، میثم مروستی، رامین زواری، سعید برادران، مجتبی شکاری، بابک مالکی فر، علیرضا جعفریه و فیروز ویسانلو را نام برد.


منبع : cinemapress

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 15 + 4 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط فرهنگ و هنر