فال روزانه

کد خبر 11895 - 1392 11 | تاریخ: 1399 روز پیش-1392/11/26 | ساعت: 09:57

فال روزانه 26 / 11 / 1392

فال روزانه متولدین فروردین

امروز خبری از طریق ایمیل یا تلفن دریافت می‌کنید که بسیار موجب خوشحالی و هیجان مثبت در شما می شود. البته مراقب باشید خیلی هم هیجان زده نشوید یا برداشت اشتباهی نداشته باشید تا بعد ناراحت شوید. قسمت های جالب خبر را بگیرید و برای آن خوشحالی کنید اما قبل از این همه هیجان مطمئن شوید که این خبر صحت داشته باشد. امروز احتمالا با فرد خاصی هم ملاقات خواهید داشت که بسیار او را دوست دارید. به شما توصیه می کنیم در مسایل عاطفی کمی جدی تر باشید و روی گزینه های مناسب در زندگی خود سرمایه گذاری کنید. دوستان زیادی داشته باشید اما از عشق در همه جا خرج نکنید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

خبری که در مورد مشکلات اقتصادی دنیا و جامعه خود می شنوید باعث نگرانی شما در مورد آینده شغلی و مالی شما می شود. اما نگران نباشید. شاید دچار سوتفاهم و برداشت اشتباه شده باشید. همیشه این مشلات وجود داشته اند و با شنیدن یک خبر نباید آشفته و نگران شوید. شما باید مسیر درست برای خود پیدا و برای محقق کردن اهداف خود تلاش کنید. فضای امروز به شما این امکان را می دهد تا در مورد زندگی عاطفی خود مسایل مثبتی را ببینید و درک کنید. مسایلی که بسیار موجب خوشحالی شما هستند و می توانید از بودن در کنار عشق خود از آنها لذت ببرید.

فال روزانه متولدین خرداد

امروز در جمع دوستانه خود متوجه مساله نگران کننده ای می شوید. فردی که به او ایمان داشته اید، نظری می دهد که برایتان بسیار عجیب است. البته حرف او شاید بر اساس شایعه و دروغ های بیهوده باشد و تا از صحت آن مطمئن نشده اید خیلی روی آن مانور ندهید و نگران نشوید. در رابطه عاشقانه خود امروز بسیار سرحال و شاد خواهید بود و از اینکه این فرد خاص را در کنار خود دارید بسیار خرسند هستید. برای اینکه موجب خوشحالی او نیز باشید، برایش می توانید سوپرایز داشته باشید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز متوجه می شوید یکی از نزدیکان شما دچار مشکل روحی و فکری شده است و نگران او می شوید. اما با مراجعه به یک مشاور متوجه خواهد شد که فقط دچار استرس زیاد است و مشکل خاصی در میان نیست. باید نگرانی های خود را کنار بگذارید و کمی به مغز و روحش استراحت دهد. شما نیز در این مسیر بسیار به او کمک خواهید کرد و موجب آرامشش خواهید شد. همه فکرتان امروز بررسی مزیت ها و معایب ارتباط برقرار کردن با فردی است که به او علاقه دارید. کمی دچار شک هستید که آیا این رابطه می تواند برای هر دو شما خوب باشد یا خیر. با خوش بینی به مسایل نگاه کنید اما منطق خود را نیز از دست ندهید

فال روزانه متولدین مرداد

امروز با مساله نگران کننده ای مواجه خواهید شد. شاید این مساله منجر به مشاجره یا بحث نیز بشود. اما اصل ماجرا بر پایه درک اشتباه و نادرست پیش آمده است و همین موجب گیجی و عصبانیت بی مورد شما شده است. بهتر است امروز را در خانه بمانید و اگر مجبور به بیرون رفتن هستید، از اینکه با اطرافیان دچار تنش بشوید، خیلی تعجب نکنید. شما باید به دید و نگاه خود در مورد رابطه عاشقانه تان اطمینان داشته باشید. هیچ وقت هیچ تضمینی برای انتخاب راه درست وجود ندارد اما شما به طور ذاتی می توانید ارتباط خوبی با فرد دلخواهتان برقرار کنید. در ضمن، همیشه از هیجان و اشتیاق لذت ببرید.

فال روزانه متولدین شهریور

امروز یکی از اعضای خانواده شما در حالت روحی عجیبی قرار دارد. این فرد خبر عجیبی شنیده است و نمی تواند در مورد مسایل مربوط به آن درست تصمیم گیری و حتی فکر کند. اگر او در مورد نگرانی هایش از شما مشورت خواست بگویید نباید نگران باشد و بهتر است ابتدا از صحت خبر آگاه شود و سپس در صورت نیاز برای حل مشکل اقدام کند. همیشه حقیقت با آنچه انسان های می شنوند بسیار فرق دارد. اگر در حال حاضر در رابطه ای هستید، امروز با هم بیرون خواهید رفت و از هیجان تفریح و کنار هم بودن لذت خواهید برد. همیشه زندگی را آسان بگیرید و از انرژی های مثبت آن استفاده کنید.

فال روزانه متولدین مهر

امروز به دلیل مشکلاتی که در حوزه فناوری در خانه شما روی می دهند نمی توانید با دوستان خود در خارج از کشور ارتباط برقرار کنید. این مشکل می تواند از تلفن یا اینترنت باشد. اما خود را نگران نکنید. صبر داشته باشید. این مسایل خیلی آسان برطرف می شوند. احتمالا دید و نگاه شما به رابطه ای که اکنون در آن حضور دارید کمی تغییر خواهد کرد. بسیار دوست دارید پیش از وارد شدن به رابطه جدید با فرد دیگر، رابطه قبلی را پایان دهید و درد آن را فراموش کنید. اما این را بدانید وقتی که قبلتان برای فرد خاصی تپید، تصمیم گیری هایتان درست خواهند بود.

فال روزانه متولدین آبان

امروز به احتمال زیاد با مشکلات فناوری مواجه خواهید بود. این مشکل در انجام کارهای بانکی شما اخلال ایجاد می کند و ممکن است موجب عصبانیت یا استرس بشود. اما به جای نگرانی به روش سنتی و رفتن به بانک و انجام کارهای مالی در آنجا کارهای خود را انجام دهید. چاره ای غیر از این نیست و بهتر است از انرژی های خوب استفاده کنید و با نگرانی بیهوده آنها را از بین نبرید. شاید بهتر باشد امروز از رفتارهای همیشگی خود در رابطه عاشقانه تان دست بکشید و روش های هیجان انگیز و شادتر را جایگزین کنید. برای تفریحات دونفره خود برنامه های جالب بریزید و از فرصت های موجود بهره بگیرید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز زمان خوبی برای رسیدگی به خود است. وقت بگذارید و به خود و خواسته های خود فکر کنید. مهم نیست تا چه اندازه کارهایی که انجام داده اید یا مسایلی که در ذهنتان هست را دوست دارید، مهم این است که همه آنها را از جوانب مختلف بررسی کنید. در زمینه تحقق برنامه ها و رویاهای خود مطالعه و تحقیق و برای آنها برنامه ریزی کنید. برای بودن در کنار دوستان و وقت گذراندن با آنها همیشه وقت هست. گاهی لازم است در زندگی عاطفی خود تغییراتی ایجاد کنید تا از حالت نرمال و روزمره‌گی خارج شود. مسایل را با نگاه متفاوت ببینید و لذت های جدیدی را تجربه کنید.

فال روزانه متولدین دی

امروز این فرصت را دارید تا در مورد فناوری های جدید چیزهای ارزشمند بیاموزید. البته برخی حرف هایی نیز می شنوید که برایتان عجیب و کمی گیج کننده هستند. بهتر است مسایلی که در ذهنتان انباشته شده اند و ارزشی برای به یادسپاری ندارند را از فکر خود بیرون بریزید تا بتوانید برای آینده برنامه ریزی های بهتری داشته باشید. اطلاعات که زیاد باشند هضم و درک آنها کم می شود. امروز این شهامت را دارید تا در ذهن خود در دنیای رابطه عاشقانه تان سفر کنید و مشکلات موجود را ریشه یابی کنید. برخی از آنها با گذر زمان برطرف می شوند و برخی دیگر را باید تجربه کنید تا دیگر تکرار نشوند. همه این تفکرات موجب بهبود اوضاع می شوند.

فال روزانه متولدین بهمن

امروز از همه چیز تعجب می کنید. احتمالا در روزنامه یا اخبار خبرهایی می شنوید که درک آنها چندان برایتان آسان نیست. اما دلیلی برای نگرانی وجود ندارد. بیهوده با برداشت های اشتباه زمان خود را از بین نبرید. برای برنامه ریزی های خود اولویت بندی کنید و بی تفاوت به خبرهای شنیده شده، در مسیر تحقق خواسته های خود گام بردارید. باید مراقب حرف هایی که به عشق خود می گویید، باشید. امروز از همه نظر می توانید در کنار هم شاد باشید و از لحظه های ناب خود لذت ببرید. صداقت را نیز چاشنی این همه زیبایی کنید.

فال روزانه متولدین اسفند

شایعات یا اخبار غیر موثق امروز باعث پریشانی ذهن شما می شوند. این خبر را یا از دوستان و همکاران می شنوید یا در اینترنت و روزنامه می خوانید. شاید روی موضوع آن با اطرافیان بحث و تبادل نظر هم داشته باشید. اما آن را خیلی جدی نگیرید. شما که مطمئن نیستید این خبر صحت داشته باشد پس خودتان را بیهوده برای آن نگران نکنید. درگیر شایعات نشوید و سعی کنید به سمت پیشرفت و برنامه های خود پیش بروید. از نظر عاطفی نیز فرصت دارید تا تجربه های جدیدی را با هم فرد موردعلاقه تان داشته باشید. انتظار نداشته باشید روز خاصی پیش رو داشته باشید اما در کنار هم لحظه های خوبی خواهید داشت.


منبع : برترین ها

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 4 + 2 چند است؟

ADVERTISING