دایی: اگر مدیر عامل جدید مرا نخواهد....

کد خبر 12143 - 1392 11 | تاریخ: 1370 روز پیش-1392/11/28 | ساعت: 15:58

علی دایی سرمربی پرسپولیس در پایان تمرین امروز تیمش در مورد جلسه یکشنبه شب باشگاه با مسئولان وزارت ورزش گفت: «جلسه خوبی بود و درباره حل مشکلات فعلی پرسپولیس و همچنین شرایط واگذاری باشگاه صحبت شد. جا دارد از آقای خادم تشکر کنم که که با جدیت تمام مسئولیتی که به ایشان واگذار شده را پیگیری می کند. مطمئنا با مشخص شدن وضعیت مالکیت پرسپولیس شرایط تیم به ثبات می رسد.»

دایی در واکنش به شایعات مبنی بر جدایی اش از پرسپولیس در پایان فصل گفت: «متاسفانه عده ای هستند که همیشه این شایعات را مطرح می کنند. قرارداد من با پرسپولیس سه ساله است و برای حضور یک ساله به این تیم نیامدم. من از همان ابتدا برای پرسپولیس برنامه سه سال داشتم که خدا را شکر با تلاش بچه ها از برنامه سال اول جلوتر هم هستیم. من روزی از این تیم می روم که به مردم و هواداران دینم را ادا کرده باشم.»

او با بیان اینکه تنها در یک صورت از پرسپولیس می  رود، گفت: «اگر مالکان جدید باشگاه من را نخواهند، در آن صورت از پرسپولیس می روم. متاسفانه خیلی ها به خاطر منافع شان خیلی زود رنگ عوض می کنند اما تا روزی که علی دایی در پرسپولیس است تلاش می کند تا شرمنده مردم نشود.»

دایی همچنین در پاسخ به این سوال که آیا آمادگی خرید سهام پرسپولیس را دارد، گفت: «دنبال این صحبت ها نیستم و نمی خواهم وارد این مسائل شوم. افراد زیادی هستند که عشق به پرسپولیس دارند و می توانند به این تیم خدمت کنم اما من دنبال خرید امتیاز این باشگاه نیستم.»

سرمربی پرسپولیس در پایان گفت: «تساوی نفت تهران و فولاد ما را به بازی های باقیمانده لیگ برتر امیدوار کرد. خدا ما را دوست داشت و نتیجه مطلوب ما رقم خورد. هفته های آخر تیم های بالای جدول باهم بازی دارند و همه چیز دست خودمان است.»


منبع : خبرآنلاین

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 19 + 6 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش