نجات گیشه ی سینما با برومند و عطاران

کد خبر 12165 - 1392 11 | تاریخ: 1311 روز پیش-1392/11/28 | ساعت: 19:22

 منیژه حکمت اظهار امیدواری کرد که دو فیلمی که در حال تهیه آن است باعث نجات گیشه سینما در سال آینده شود.

این تهیه‌کننده سینما در گفت‌و‌گویی با خبرنگار سینمایی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، گفت: با ارزیابی آثار به نمایش درآمده در جشنواره‌ی فجر باید متأسف شد از اینکه سال بعد اکران موفقی را نخواهیم داشت و سینما با این فیلم‌ها ورشکسته می‌شود، در حالی که فکر می‌کردیم این قضیه مدیریت می‌شود و مشکل خاصی پیش نیاید.

وی تأکید کرد: در فیلم‌های این دوره چیزی از امید مشاهده نشد و باید این فیلم‌ها آسیب‌شناسی شود. ضمن‌ خسته‌ نباشید به همه فیلم‌سازان جوان اما متأسفانه آن اتفاقی که منتظرش بودیم رقم نخورد.

حکمت با اشاره به دو فیلمی که نوید اکران موفق آن‌ها را در سال آینده می‌دهد، گفت: «شهر موش‌ها 2» به کارگردانی مرضیه برومند قطعا می‌تواند سه ماه سینما را نجات دهد و اکران موفقی در سال آینده داشته باشد.

وی فیلم دوم را «بربادرفته» به کارگردانی رضا عطاران عنوان کرد و ادامه داد: این فیلم موضوع کمدی و جذابی دارد و امیدواریم تا آخر فروردین ماه کلید بخورد و قطعا مخاطبان زیادی را به سالن‌های سینما خواهد کشاند.

این تهیه‌کننده افزود: با این دو فیلم که از بخش خصوصی می‌آید امیدواریم اکران را نجات دهیم در غیر این صورت آینده خوبی رقم نخواهد خورد. تمام تلاش‌مان را می‌کنیم با این دو فیلم امید را به تماشاگران برگردانیم تا آن‌ها هم با حضور در سالن‌های سینما باعث رونق سینما شوند. ما می‌توانیم با «شهر موش‌ها» و «بربادرفته» دوباره امید، لبخند و شادی را برای تماشاگران به ارمغان آوریم.

حکمت در پایان گفت: چیزی که در حال حاضر به سینما آسیب می‌زند، بودجه‌های دولتی است که امیدوارم بخش دولتی با بودجه‌هایش پایش را از سینما بیرون بکشد. ضمن اینکه باید تکلیف این بودجه‌هایی که به برخی فیلم‌ها اختصاص پیدا می‌کند، هزینه‌ها، فروش و ارتباط با مخاطب این آثار روشن شود.


منبع : ایسنا

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 12 + 5 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط فرهنگ و هنر