کریس همسورث در فیلم جدیدش دانشمند فضایی می‌شود

کد خبر 12180 - 1392 11 | تاریخ: 1372 روز پیش-1392/11/28 | ساعت: 21:30

بنابر گزارش سینما باکس به نقل فارس، فیلم که نسخه زنده و دوباره‌سازی شده یک انیمیشن پرفروش و موفق ژاپنی است، به زبان انگلیسی تولید می‌‌شود.

نسخه ژاپنی فیلم بر اساس یک مجموعه قصه مصور (که در ژاپن با نام مانگا شناخته می‌شوند) ساخته شد و استقبال تماشاگران بومی از آن، باعث تولید بازی کامپیوتری آن هم شد.

به نوشته سایت اینترنتی باکس آفیس، نسخه دوباره‌سازی و انگلیسی زبان «شبح در صدف» به صورت سه بعدی جلوی دوربین خواهد رفت.

این فیلم‌ حال و هوایی آینده نگرانه دارد و در یک آینده نه چندان دور اتفاق می‌افتد. سازندگان نسخه اصلی از آن به عنوان یک درام دلهره‌آور پلیسی اسم می‌برند.

خالق اصلی قصه ماسامونه شیرو است که با نسخه انگلیسی زبان آن همکاری نخواهد داشت. فیلم‌نامه نسخه جدید را ویلیام ویلر نوشته است.

خط اصلی قصه فیلم درباره مکاشفات یک مامور مخفی پلیس و چند تن از همکارانش است که در کمیسیون امنیت عمومی و ملی ژاپن کار می‌کنند.

وظیفه اصلی این گروه مخفی پلیس مبارزه قاطعانه با تکنولوژی‌های جدیدی است که در ارتباط با جرم و جنایت‌های پیشرفته هستند.

قصه کتاب «شبح در صدف» اولین بار در سال ۱۹۸۹ منتشر شد و در سال‌های بعد، صاحب چندین دنباله‌ موفق شد.

در کل سه فیلم سینمایی انیمیشنی، یک مجموعه هفتاد قسمتی تلویزیونی و سه بازی یک ساعته کامپیوتری و ویدئویی از این مجموعه کتاب ساخته شد.

تهیه کنندگان نسخه جدید «شبح در صدف» زمانی را برای شروع کار فیلم‌برداری آن تعیین نکرده‌اند. آنها هم‌اکنون در حال انتخاب بازیگران اصلی آن هستند.

منابع نزدیک به پروه می‌گویند برای تولید آن حدود ۹۰ میلیون دلار صرف خواهد شد. به احتمال زیاد، بخش اعظم صحنه‌های فیلم در انگلستان فیلم‌برداری می‌شود.

روپرت سندرز که برای کارگردانی این اکشن دلهره‌آور آینده‌نگرانه انتخاب شده، سال قبل «سفید‌برفی و شکارچی» را با فروشی بالا روی پرده سینماهای جهان داشت.

 کریس همسورث در این فیلم در نقش یک شکارچی بازی کرد که جان کاراکتر سفیدبرفی را نجات می دهد و همراه او، مبارزه ای را علیه ملکه بدطینت قصه آغاز می کند.

این فیلم اولین کار بلند سینمایی این سندرز بود که قصه آن، نگاه تازه‌ای به داستان کلاسیک و معروف کودکانه سفید‌برفی داشت.

همسورث که قرار است در قسمت دوم این اکشن ماجراجویانه هم بازی کند، سال گذشته میلادی قسمت دوم اکشن ابرقهرمانانه «تور» را روی پرده سینماها داشت.


منبع : خبرگزاری سینماباکس

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 8 + 2 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط فرهنگ و هنر