آشتیانی: از زمان اکران فیلم «صبح خاکستر» راضی نیستم

کد خبر 12192 - 1392 11 | تاریخ: 1370 روز پیش-1392/11/28 | ساعت: 22:16

تهیه کننده «صبح خاکستر» از زمان اکران فیلمش راضی نیست و امیدوار است در روزهای آتی با افزایش تبلیغات بتواند به فروش بهتری دست پیدا کند.

رضا آشتیانی، تهیه کننده سینما در گفت وگو با خبرنگار سینماپرس در مورد اینکه آیا از زمان اکران فیلم سینمایی «صبح خاکستر» به کارگردانی حسن ناظرمناسب است، اظهار داشت: زمان اکران فیلم مناسب نیست اما اگر قرار بود فیلم سال آینده اکران شود، شرایط بهتری پیدا نمی کرد.

وی در ادامه افزود: فروش فیلم در این چند روز به دلیل اینکه سی و دومین جشنواره به تمام رسیده است و مردم به سینما می آیند، نسبتا بد نیست و در روزهای آتی هم تلاش می کنیم تا افزایش تبلیغات بتوانیم به فروش بهتری دست پیدا کنم.

آشتیانی در ادامه در مورد تعداد سالن های فیلم، افزود: کار اکران را با ۱۰ سالن در تهران و هشت سالن در شهرستان شروع کردیم که رو گذشته دو سالن در تهران به فیلم ما اضافه شد و قرار است در آینده ۱۵ سالن در تهران اختیار کار ما باشد.

وی در ادامه به ویژگی های کار اشاره کرد و افزود: «صبح خاکستر» فیلمی متفاوت، خوش ساخت و ضد صهیونیستی ساخته شده که اولین فیلم کارگردانش محسوب می شود.

تهیه کننده «خاک سرد» در ادامه افزود: این فیلم داستانی اجتماعی، خانوادگی دارد که با مشارکت کمپانی ورد فیلم در انگلستان و ایران فیلمبرداری شده است.

آشتیانی در ادامه افزود: در این فیلم از بازیگران غیر چهره استفاده شده است. همچنین «آراز پارپا» در انگلستان و علیرضا رضایی مقدم در ایران فیلمبرداری کار را بر عهده داشته اند.

تهیه کننده «یکی برای همه» در پایان در مورد خلاصه داستان این فیلم، اظهار داشت: این فیلم داستان دو برادر را نقل می‌کند که از هم دور افتاده‌اند و یکی در ایران روزگار می‌گذراند و دیگری در انگلیس. مهران فرمانده یکی از گروهان‌های ارتش ایران است. برادر او که در خارج از ایران زندگی می‌کند، تصمیم می‌گیرد همراه همسر خارجی‌اش برای دیدنش به ایران بیاید و مراسم عقدی با سنت‌های کشورش برگزار کند. در راه بازگشت به انگلستان اتوبوس حامل آن‌ها مورد حمله تروریستی قرار می‌گیرد و پسر جوان و همسرش کشته می‌شوند. مهران از این موضوع  باخبر می‌شود و برای گرفتن انتقام برادر به انگلستان می‌رود.

بنابراین گزارش، حسن ناظر فارغ‌التحصیل رشته کارگردانی از دانشگاه آبردین اسکاتلند است و سابقه بازی در تئا‌تر «دایره گچی قفقازی» به کارگردانی حمید سمندریان و چند سریال را در ایران دارد.

بنابراین گزارش، فیلم سینمایی «صبح خاکستر» در ابتدا «روز سیاه» نام داشت. 


منبع : cinemapress

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 5 + 7 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط فرهنگ و هنر