سنگ های شفا بخش

کد خبر 12237 - 1392 11 | تاریخ: 977 روز پیش-1392/11/29 | ساعت: 12:11

كهربا

كهربا يا « سنگ آرامش دهنده » نوعي كريستال است كه به اعصاب شخص آرامش مي بخشد. انرژي هاي منفي را از فرد دور مي كند و او را تشويق مي كند كه زندگي را زياد سخت نگيرد. اين سنگ همچنين در طي مراقبتهاي بعد از عمل جراحي مي تواند آرامش دهنده هيجانات و عواطف باشد.

سولفيد آهن

سولفيد آهن يا « سنگ محافظ و نگهبان »‌ به شكل هاي مختلف وجود دارد. صفحات دايره شكل تا مكعب هاي مختلف سطح براق و برنجي اين سنگ ، بچه ها را به طرف خود جلب مي كند. اين سنگ شبيه آينه اي كوچك است كه انرژيهاي منفي را از بچه دور مي كند و هراس او را از اين كه مورد حمايت قرار نگيرد ، كاهش مي دهد. بچه وقتي اين سنگ را در اختياردارد حس مي كند كه از نظر جسماني در وضعيت كاملي قرار دارد و سرشار از عشق است.

چشم ببر

سنگ « چشم ببر » با لايه هاي نازك قرمز رنگي كه در آن وجود دارد هنگامي كه به سمت جلو و عقب تكان داده مي شود نور را در مسير معيني منعكس مي كند و به نظر مي رسد چشم يك ببر به شما خيره شده است! اجازه دهيد كودكتان نيروي اين سنگ را كشف كند . اين سنگ براي بچه هايي كه از نظر روحي سركوب شده اند بسيار خوب است و قواي روحي – رواني آنها را تقويت مي كند.

 


منبع : نیک صالحی

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 5 + 3 چند است؟

تک نشانه

take neshaneh logo
3Neshaneh Reportatge
مهدی فضلعلی
021-77449301
info@mehdifazlali.com
مهدی فضلعلی هنرمندی شاخص در پتینه
مهدى فضلعلى متولد سال ١٣٥٨ فارغ التحصیل رشته مدیریت صنعتى است. او کار هنری خود را از سال 77 از طریق همکارى با استادان ...


ADVERTISING