مورینیو: اهل گریه کردن نیستم

کد خبر 12274 - 1392 11 | تاریخ: 1368 روز پیش-1392/11/29 | ساعت: 17:19

چلسی در دور یک هشتم نهایی جام حذفی انگلیس با دو گل برابر منچسترسیتی تن به شکست داد تا نخستین ناکامی ژوزه مورینیو با آبی‌پوشان لندن رقم خورد. مورینیو در گفت‌وگویی که با سایت رسمی باشگاه چلسی داشت، شکست برابر منچسترسیتی را بی‌اهمیت دانست. او گفت، مربی‌ای نیست که بعد از شکست گریه کند و به سرعت آن را فراموش می‌کند تا تیمش وارد بحران نشود.

آقای "خاص" گفت: طعم شکست را نمی‌دانم. این بدین معنا نیست که شکست نمی‌خورم که بدین معناست که در شکست توقف نمی‌کنم. امیدوارم این فرهنگ هم به بازیکنانم منتقل شود.

او افزود: شکست برابر منچسترسیتی در جام حذفی به تاریخ پیوسته است. نباید دیگر در این باره فکر کنیم. باید به آینده بیاندیشیم و تلاش کنیم تا با کسب نتایج بهتر این شکست را فراموش کنیم. اهل گریه کردن نیستم. گریه کردن در فوتبال نه آدم را چاق و نه گرسنگی او را برطرف می‌کند. بنابراین این کار هیچ فایده‌ای ندارد.

سرمربی چلسی که تیمش یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل لیگ برتر انگلیس است، گفت: شکست را اصلا دوست ندارم اما وقتی تیمم شکست می‌خورد، تلاش می‌کنم تا خیلی سریع با کسب نتایج خوب از بحران خارج شوم. الان پس از شکست برابر منچسترسیتی تلاش می‌کنیم تا در دیدارهای آینده خود به پیروزی برسیم. این روحیه‌ای است که آن را در دیگر تیم‌ها ندیده‌ام.

سرمربی چلسی در پایان درباره دیدار منچسترسیتی و بارسلونا که امشب در ورزشگاه اتحاد برگزار می‌شود، گفت: منچسترسیتی با بدترین بارسلونای چند سال اخیر روبه‌رو می‌شود و این کار منچسترسیتی را برای صعود راحت می‌کند.

 

چلسی در فصل جاری رقابت‌های لیگ برتر انگلیس نتایج خوبی را کسب کرده است و با 57 امتیاز و یک بازی بیشتر نسبت به منچسترسیتی در صدر قرار دارد. شاگردان مورینیو در لیگ قهرمانان اروپا هم خوب ظاهر شدند و به عنوان تیم اول به دور حذفی راه یافتند تا در این مرحله به مصاف گالاتاسرای بروند؛ مصافی که به نظر می‌رسد آبی‌پوشان لندن در آن به مشکل برنخورند و به راحتی جواز صعود به دور بعد را کسب کنند.


منبع : ایسنا

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 13 + 8 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش