مازیار فلاحی "قلب یخی" را اجرا میکند

کد خبر 12303 - 1392 11 | تاریخ: 1371 روز پیش-1392/11/30 | ساعت: 00:33

به گزارش خبرگزاری فارس،  خشایار فلاحی سرپرست گروه مازیار فلاحی خواننده موسیقی پاپ گفت: امسال سومین دوره پیاپی است که در جشنواره موسیقی فجر حضور داریم. همچنین در جشنواره موسیقی مقاومت که امسال برگزار شد هم اجرایی داشتیم.
--34 Copy
او اظهار کرد: دوست داریم در جشنواره‌ها حضور مستمر داشته باشیم و معتقدیم اجراهای جشنواره‌ای فرصت‌های بسیار خوبی برای گروه‌های موسیقی هستند. به همین دلیل هم هست که در سطح دنیا هم گروه‌های موسیقی همیشه نسبت به اجرای موسیقی در جشنواره‌ها تمایل نشان می‌دهند.

سرپرست گروه مازیار فلاحی تاکید کرد: امیدواریم همکاری ما با جشنواره فجر مانند دوره‌های گذشته خوب و به یادماندنی و همچنین مستمر باشد و ما سال‌های آینده هم در برگزاری جشنواره موسیقی فجر حضور پررنگ داشته باشیم.

فلاحی تاکید کرد: هیچ اجباری برای حضور یافتن ما در جشنواره‌ها وجود ندارد. ما به میل باطنی خودمان و با علاقه قلبی در جشنواره‌های موسیقی حاضر شده ایم و همیشه با میل رغبت می‌آییم. به همین دلیل هم هت که در تمام دوره‌هایی که شرکت داشته‌ایم توانسته‌ایم نظر موافق مردم را به اجراهایمان جلب کنیم.

فلاحی همچنین گفت: سعی داریم بهترین اجرایمان را در جشنواره ارائه دهیم و در جشن پیروزی انقلاب سهیم باشیم. ما همیشه با خودمان هم رقابت می‌کنیم و سعی داریم هر اجرایمان از اجرای قبلی بهتر باشد.

او در ادامه درباره قطعاتی که اجرا می کنند بیان کرد: در این اجرا قطعاتی از آلبوم لعنت به من، قلب یخی، لیلا و چند قطعه قدیمی خاطره انگیز را برای حاضران در کنسرت اجرا خواهیم کرد.


منبع : خبرگزاری فارس

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 16 + 4 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط فرهنگ و هنر