سنگ های شفا بخش

کد خبر 12309 - 1392 11 | تاریخ: 1281 روز پیش-1392/11/30 | ساعت: 09:33

سنگ لاجورد

سنگ لاجورد يا « سنگ موازنه روحي » يك متعادل كننده باور نكردني براي كودكاني است كه قابليتهاي رواني فوق العاده اي را از همان دوران اوليه زندگي خود نشان مي دهند. رنگ آبي تيره اين سنگ باعث تحريك هوشياري و خودآگاهي و پالايش بصيرت معنوي در كودك مي شود. سنگ لاجورد زمينه را براي قبول خود و پذيرش نعمت هايي كه به او ارزاني شده است آماده مي كند و به كودك كمك مي كند كه به آگاهي معنوي برسد. اين سنگ داراي قدرت هاي محافظ است و همه حسهاي روحي -  رواني را تحريك مي كند و از همين رو بسيار ارزشمند است.

كوارتز شفاف

كوارتز شفاف يا « سنگ شفابخش» نوعي كريستال است كه براي همه نوع درمان بكار مي رود. هرسنگ كوارتز در واقع نيرو و انرژي خاصي دارد و از خاصيت شفابخشي ويژه اي برخوردار است. وقتي كه كودك تكه اي از سنگ را دردست مي گيرد، انرژي آن يا خيلي آهسته تخليه مي شود يا خيلي سريع و ناگهاني. در حين خالي شدن انرژي سنگ، كودك احساس مي كند كه گويا در معرض يك شوك الكتريكي ملايم قرار گرفته است. همين انرژي طبيعي ، كافي است كه هرگونه احساس ناراحتي و غم را از كودك دور كند و حالت منفي احساسي در او تغيير كند و احساس شادابي و نشاط كند. اگر كسي چندين تكه از اين سنگ را به همراه داشته باشد انگار از انواع مختلفي از سنگهاي شفابخش را به همراه دارد زيرا هرتكه از سنگ كوارتز شفاف داراي خاصيت درماني خاصي است و او مي تواند از آنها در موارد و موقعيتهاي گوناگون استفاده كند. مجموعه اين سنگها همچنين براي سازماندهي افكار پراكنده و از بين بردن نيروهاي منفي مفيد هستند.

كوارتز سرخ

كوارتز سرخ يا « سنگ عشق و دوستي» يكي ديگر از سنگهاي چند منظوره شفابخش است به ويژه براي كودكاني كه احساسات آزاردهنده و يا تمايلات پرخاشگرانه دارند. كوارتز سرخ مي تواند زخمهاي يك قلب شكسته را كه در اثر رو در رويي با واقعيتي تلخ و خشن ، آسيب ديده است التيام بخشد.

كوارتز سرخ براي بچه هايي كه بيقرار و بسيار فعال هستند و مبتلا به تشويش و نگراني، ترس، اضطراب، دلواپسي و بسياري از اختلالات روحي ديگر هستند آرامش را به ارمغان مي آورد.

برخي فوايد عصب شناسي نيز دارد. يعني اگر اين سنگ را در بالاي مراكز عصبي مربوطه نگه داريم، گرفتگي عضله را از بين مي برد و عضله شل مي شود. در مورد قلب هاي جوان، كوارتز سرخ مي تواند كمك كند تا چاكراهاي قلب باز نگه داشته شود، و به قلب حيات مي بخشد و آن را حفظ مي كند. اين سنگ انرژي هاي خوب را وارد قلب كرده و از ورود انرژي هاي بد جلوگيري مي كند.

 


منبع : نیک صالحی

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 19 + 1 چند است؟

مطالب تصادفی

ADVERTISING