پوستر فیلم جدید آنتونی هاپکینز

کد خبر 12439 - 1392 12 | تاریخ: 1308 روز پیش-1392/12/02 | ساعت: 01:35

 بازیگر برنده اسکار در فیلم جدید دارن آرونوفسکی نقش متوشالح یکی از شخصیت‌های کتاب مقدس را بازی می‌کند. سازندگان فیلم «نوح» (Noah) پوستر جدید این فیلم را با محوریت آنتونی هاپکینز منتشر کردند.
هاپکینز در این فیلم نقش متوشالح را بازی می‌کند. متوشالح از شخصیت‌های اساطیری، پسر خنوخ، پدر لمک و جد نوح است.
او در میان شخصیت‌های ذکر شده در کتاب مقدس بیشترین عمر را کرده است. آن‌طور که در کتاب مقدس اشاره شده، متوشالح هفت روز پیش از توفان بزرگ در 969 سالگی درگذشت.

200 Copy

noah-anthony-hopkins-poster Copy

راسل کرو در «نوح» نقش حضرت نوح (ع) را ایفا کرده است. اما واتسن، جنیفر کانلی، لوگان لرمن، ری وینستون و داگلاس بوث دیگر بازیگران این فیلم هستند که 28 مارس اکران می‌شود.
فیلمنامه «نوح» را آرونوفسکی، آری هندل و جان لوگان («هوگو») نوشته‌اند. این پروژه 125 میلیون دلاری پارسال فیلمبرداری شد.
هاپکینز 75 ساله در 1992 برای بازی در نقش هانیبال لکتر معروف به «آدمخوار» در فیلم «سکوت بره‌ها» برنده اسکار بهترین بازیگر مرد شد. او برای فیلم‌های «بقایای روز»، «نیکسون» و «آمیستاد» هم نامزد اسکار بوده است. مرد فیل‌نما»، «شورش در کشتی بونتی»، «دراکولای برام استوکر»، «هانیبال»، «اژدهای سرخ» و «تور» از دیگر فیلم‌های این بازیگر بریتانیایی است.
آرونوفسکی سال 2008 با فیلم «کشتی‌گیر» جایزه شیر طلای جشنواره ونیز را دریافت کرد. «قوی سیاه» ‌فیلم قبلی او جایزه اسکار بهترین بازیگر زن را برای ناتالی پورتمن به همراه داشت.


منبع : خبرآنلاین

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 19 + 7 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط فرهنگ و هنر