لینک ها در فروش اینترنتی چه ویژگی هایی دارند؟

کد خبر 12440 - 1392 12 | تاریخ: 1370 روز پیش-1392/12/02 | ساعت: 10:53

اگر به عنوان یک وب مستر قصد کسب درآمد از اینترنت را دارید، باید توجه داشته باشید که لینکهای موجود در میان مطالب شما یکی از بهترین جاها برای فروش کالا/سرویس شما و در نتیجه کسب درآمد هستند. در این مقاله با ۹ ویژگی متمایز کننده ی یک لینک خوب آشنا می شویم.

Internet-Sales-tax-600x461

1. رنگ لینک
برای لینکها از رنگهایی متفاوت با رنگ متن استفاده کنید. با این کار تشخیص لینک برای بازدیدکننده آسان تر خواهد شد. دقت داشته باشید وقتی برای صفحه خود از الگوهایی رنگی استفاده می کنید، این موضوع (استفاده از رنگهای مختلف برای لینکها) اهمیتی دوچندان می یابد.

2. ویژگی جهانی لینک
underline کردن، همچنان نشانه جهانی لینک است. استفاده از این روش یعنی underline کردن، درست مثل این است که با فریاد، به بازدیدکننده ی سایت، محل لینک را نشان دهیم. البته برای جلوگیری از گمراهی بازدیدکننده، بهتر است از underline کردن در سایر کلمات متن استفاده نکنیم هرچند میتوان لینک را با رنگ متفاوت از متن به همراه underline، مشخص نمود.

3. مرئی بودن لینک
همه لینکهای درون سایت و متن را مرئی کنید. هرگز از اسکریپت برای نمایش لینک استفاده نکنید، چرا که بازدیدکنندگانی که نمایش اسکریپت را در مرورگر خود غیرفعال کرده باشند، قادر به مشاهده لینکها نخواهند بود.

4. لینک متنی
بر کسی پوشیده نیست که لینکهای متنی نسبت به لینکهای تصویری (عکسهای لینکدار)، کلیک بیشتری دریافت می کنند پس از این نوع لینکها استفاده کنید. دلیل آن هم نادیده گرفته شدن بیشتر و بیشتر تبلیغات تصویری است


منبع : پایگاه تخصصی ارتباط با مشتری

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 7 + 8 چند است؟

ADVERTISING