نخستین نمایشگاه علیرضا نمدچی در تهران

کد خبر 12488 - 1392 12 | تاریخ: 1279 روز پیش-1392/12/03 | ساعت: 00:30

نخستين نمايشگاه نقاشي‌های عليرضا نمدچي در ايران افتتاح شد.
 اين نقاش شناخته شده در خارج از كشور كه براي اولين بار آثارش را در ايران به تماشا گذاشته گفت: پس از سال‌ها تصميم گرفتم آثارم را در ايران به نمايش بگذارم. 2 سال پيش هم قرار بود اين اتفاق بيفتد و بنا به دلايلي امكانش به وجود نيامد، اما امسال با پيگيري‌های مدير گالري سين اين نمايشگاه برپا شده است.
وي درباره انتخاب كارهايي كه در اين نمايشگاه كنار هم قرار گرفته‌اند، افزود: آثار اين نمايشگاه در رابطه با روزنامه است و روي روزنامه نقاشي شده و تجربه جديدي است و بيشتر با معيارهاي مدرنيته و پست مدرنيته مي‌توان آنها را ارزيابي كرد و در ايران چندان سابقه نداشته است.
وي درباره تجربه‌های متفاوتش در خارج از كشور تصريح كرد: من در خارج تجربه‌های زيادي را پشت سر گذاشته‌ام و بيشتر فعاليت‌های هنري‌ام در آن سو شكل گرفته است. به شكل حرفه‌اي كار مي‌كنم و تاكنون مرمت دكوري موزه لوور پاريس و چند كاخ در دبي را انجام داده‌ام.
عليرضا نمدچي متولد سال 1345 و فارغ‌التحصيل دانشگاه هنرهاي زيباي پاريس است و فعاليت‌های هنري‌اش را به‌صورت حرفه‌اي در سال 1989 آغاز كرده است.
علاقه‌مندان براي بازديد از اين نمايشگاه مي‌توانند ازساعت 15 تا 19 هر روز به آدرس شهرک غرب، خیابان هرمزان، خیابان پیروزان جنوبی، خیابان دوازدهم، پلاک ۱۶ مراجعه كنند.


منبع : دنیای اقتصاد

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 4 + 9 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط اخبار