از پرسپوليس شکايت نکرده‌ام

کد خبر 12568 - 1392 12 | تاریخ: 1392 روز پیش-1392/12/03 | ساعت: 15:08

هافبک تيم فوتبال پرسپوليس با رد شکايت خود از اين باشگاه اظهار کرد: به هيچ وجه از باشگاه شکايتي نکرده‌ام. فقط بر سر قراردادم با باشگاه مسائلي وجود داشته که قرار است در جلسه با کميته‌ انضباطي درباره آن صحبت شود.

به گزارش ايسنا، او ادامه داد: طبق قرارداد پس از اين که رويانيان از باشگاه پرسپوليس رفته من هم بازيکن آزاد محسوب مي شوم. به همين خاطر کميته‌ انضباطي از من خواست که درباره قراردادم صحبت کنيم، در غير اين صورت من شکايتي از باشگاه پرسپوليس نکرده‌ام و بحث من با کميته‌ انضباطي اصلا ربطي به مسائل مالي ندارد.

حقيقي درباره پيروزي پرسپوليس برابر صبا هم گفت: ما به اين برد نياز داشتيم، خوشحالم که رقيبانمان نتيجه‌ نگرفتند و حالا مدعي قهرماني هستيم. به نظر من شانس ما و فولاد بيشتر از ساير تيم‌ها است. چرا که بازي‌هاي آسانتري داريم.

او ادامه داد: ما خيلي سرتر از صبا بوديم. با اين حال تيم حريف در چند مقطع از بازي روي ما فشار آورد. در بازي ديروز بر خلاف بازي‌هاي گذشته خيلي راحت توانستيم به گل برسيم.

هافبک تيم فوتبال پرسپوليس در پاسخ به اين سوال که مثل اين که به شما هم اعلام شده در کنار ساير ملي‌پوشان پرسپوليس در تمرين پيش از اردوي تيم ملي حضور داشته باشيد؟ گفت: بله. به من هم پيامک داده‌اند که دوشنبه بايد سر تمرين باشم. خيلي خوشحالم که در فهرست جديد تيم ملي حضور دارم. اردوهاي آخر پيش از جام جهاني بسيار مهم است و اميدوارم مسافر برزيل باشم. من براي رسيدن به اين جايگاه تلاش زيادي انجام داده‌ام و اين فرصت را مديون پرسپوليس هستم.


منبع : ورزش 3

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 13 + 10 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش