«راه بی‌برگشت» با بازیگران امریکایی جلوی دوربین می‌رود

کد خبر 12727 - 1392 12 | تاریخ: 1364 روز پیش-1392/12/04 | ساعت: 22:07

به گزارش خبرنگار سینماپرس  پروژه سینمایی«راه بی برگشت» به تهیه‌کنندگی و کارگردانی احمدرضا گرشاسبی که به تازگی از وزارت ارشاد پروانه ساخت دریافت کرده است، همچنان به دنبال سرمایه گذار برای این فیلم سینمایی است.

احمدرضا گرشاسبی تهیه‌کنندگی و کارگردان این پروژه سینمایی در گفت و گو با خبرنگار سینماپرس گفت: در مرحله جذب سرمایه برای «راه بی برگشت» هستم و هنوز به نتیجه دلخواه نرسیده ام و بودجه کافی برای تولید فیلم جذب نشده است و در تلاش هستیم تا با حل این مشکل پروژه را جلو ببریم.

وی اظهار داشت: «راه بی برگشت» را خودم نوشته ام و یک داستان اجتماعی است که خلاصه آن را اینگونه می توان تعریف کرد که یک دختر جوان ایرانی که از بچه گی در امریکا بزرگ شده و به دروغ به او گفته شده است که مادرش مرده است، او متوجه می شود که مادرش در ایران زنده و جانش در خطر است. او به ایران می آید تا مادرش را پیدا کند و جانش را نجات دهد.

گرشاسبی ادامه داد: تولید «راه بی برگشت»  طبق برنامه ریزی در اوایل خرداد ماه ،برای فیلمبرداری و انجام مراحل تولید آماده می شویم و چون هماهنگی های برای پیش تولید در بیرون از ایران داریم کمی ممکن است پروسه پیش تولید زمانگیر باشد.مقدمات کار که فراهم بشود در امریکا هم لوکیشن خواهیم داشت.

وی افزود: در «راه بی برگشت» از بازیگر امریکایی استفاده خواهم کرد.


منبع : cinemapress.ir

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 13 + 6 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط فرهنگ و هنر