«ثریا» با دستمایه قرار دادن زندگی لیلی و مجنون ساخته می‌شود

کد خبر 12875 - 1392 12 | تاریخ: 1276 روز پیش-1392/12/05 | ساعت: 20:16

حسین دادگر، مستندساز در گفت و گو با خبرنگار سینماپرس در رابطه با فعالیت‌های اخیر خود در حوزه مستند اظهار داشت: به تازگی  تحقیق و فیلمنامه مستندی را با عنوان «ثریا» به پایان رسانده و در مرحله پیش تولید کار قرار داریم.

 

وی ادامه داد: مستند «ثریا» در رابطه با یک چهره معروف در شهرستان اردبیل است که در حال حاضر نمی توانم اطلاعات دقیقی را در مورد وی بگویم زیرا این شخصیت به دلیل شناخته شده بودن نباید معرفی شود. اگر بخواهم کمی جزئی‌تر در مورد مستند «ثریا» صحبت کنم باید بگویم که این مستند در رابطه با زندگی چند انسان است که با محوریت شخصیت اصلی آن به نوعی روایت گر یا بازسازی زندگی لیلی و مجنون در دوران معاصر شده‌اند.

 

این مستندساز تصریح کرد: «ثریا» یک مستند بازسازی شده است، که از پنجم فروردین سال آینده تصویربرداری آن را آغاز خواهیم کرد، شخصیت اصلی این مستند زنی است که در دوران معاصر زندگی می‌کند و تقریبا زندگی متفاوت و جالب این زن دستمایه ‌ای برای ساخت این مستند شده است.

 

گفتنی است که از جمله عوامل دیگری که در ساخت مستند «ثریا» همکاری دارند می توان به علی مردمی؛ تصویربردار/کیومرث صمدی؛ مدیر تولید/ وحید حسین‌پور؛ طراح صحنه/ مهدی حیدری؛ صدابردار، اشاره کرد.


منبع : cinemapress

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 2 + 8 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط فرهنگ و هنر