طالبی: انتظار دارم فارابی از «تنهایی دریا » حمایت کند

کد خبر 12881 - 1392 12 | تاریخ: 1363 روز پیش-1392/12/05 | ساعت: 20:29

محمدعلی طالبی گفت: با توجه به اینکه فیلمنامه من برای نوجوانان است انتظار داریم که از طرف بنیاد فارابی حمایت شود و با ما هم مانند بقیه فیلمسازان رفتار کند.

 به گزارش خبرنگار سینماپرس «تنهایی دریا » به تهیه‌کنندگی و کارگردانی محمدعلی طالبی که در اواخر آذر ماه پروانه ساخت گرفته بود به دنبال جذب سرمایه برای ساخت فیلم خواهد بود.

محمدعلی طالبی در گفت و گو با خبرنگار سینماپرس گفت: فعلا مقدماتی را مانند بازبینی محل انجام داده ایم ولی هنوز منتظر هستیم تا ببینیم، آیا ارگانی تصمیم دارد از این پروژه حمایت مالی کند یا نه؟ با توجه به اینکه فیلمنامه من برای نوجوانان است انتظار داریم که از طرف بنیاد فارابی حمایت شود و با ما هم مانند بقیه فیلمسازان رفتار کند.

طالبی ادامه داد: البته با چند تهیه کننده مستقل هم صحبت کرده ام ولی هنوز به نتیجه ای نرسیده ایم. یک فیلمنامه دیگر هم دارم که آن هم درباره نوجوانان است و سال گذشته در جشنواره فیلم کودک جایزه بهترین فیلمنامه را برد ولی برای آن هم هنوز تهیه کننده ای پیدا نشده است. این فیلم ها خیلی کم خرجند و من به فارابی پیشنهاد دادم که این فیلم را برای جشنواره کودک سال آینده بسازیم  ولی هنوز جوابی نشنیده ام.

طالبی گفت: «تنهایی دریا » در مورد دو جوان است که در شمال کشور زندگی می کنند و به دلیل اینکه چای کار هستند دچار مشکلاتی می شوند و سعی می کنند این مشکلات را حل کنند. فیلمنامه «قول» که سال قبل از جشنواره فیلم کودک جایزه بهترین فیلمنامه را برد هم درباره دو برادر است که یکی از آن ها بر اثر حادثه ای گم می شود و برادر دیگر فکر می کند که مرده است و سعی می کند که این موضوع را پنهان کند...

وی در پایان گفت: امیدوارم با بوجود آمدن شرایط فیلمسازی بتوانیم فیلم بسازیم.


منبع : cinemapress

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 8 + 9 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط فرهنگ و هنر