رمضانی: مشکلات بلوغ نوجوانان در «بازداشت» مطرح می‌شود

کد خبر 12882 - 1392 12 | تاریخ: 1363 روز پیش-1392/12/05 | ساعت: 20:31

غلامرضا رمضانی که به تازگی برای فیلم سینمایی «بازداشت» پروانه ساخت گرفت، درباره این فیلم گفت: موضوع این فیلم بیشتر درباره بلوغ نوجوانان است و دغدغه آنها در فیلمنامه مطرح می شود.

غلامرضا رمضانی که به تازگی برای فیلم سینمایی «بازداشت» پروانه ساخت گرفت به سینماپرس گفت: موضوع این فیلم بیشتر درباره بلوغ نوجوانان است و دغدغه آنها در فیلمنامه مطرح می شود اما بیشتر خانواده محور اصلی این فیلم است که مسائل در قالب اجتماعی روایت می شود.

وی افزود: دو سال زمان از نوشتن این فیلمنامه می گذرد و همچنان روی آن کار می کنم، اکنون مراحل پیش تولید این فیلم طی می شود و قرار است در این فیلم از نابازیگران زیادی استفاده کنیم که برای جذب آنها زمان زیادی را می طلبد.

رمضانی با اشاره به اینکه این فیلم اوایل اردیبهشت ماه کلید می خورد، گفت: طبق برنامه ریزی که با تهیه کننده انجام شده است، پیش بینی ما این زمان برای کلید زدن است اما با رایزنی هایی که انجام دادیم تا حدودی عوامل فنی را انتخاب کردیم.

رمضانی درباره تجربه اش از ساخت یک اپیزود فیلم «گنجشکک اشی و مشی» گفت: با توجه به اینکه اوایل کارمان را ما با فیلم کوتاه بود ساخت یکی از اپیزودهای این فیلم از تجربه های جذاب من بوده است و دغدغه ام بیشتر این بود که یک قصه کوتاه را چطور تعریف کنم.

 


منبع : cinemapress

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 20 + 3 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط فرهنگ و هنر