اعطای نخستین جایزه ملی «رهبران کارآفرین»

کد خبر 12917 - 1392 12 | تاریخ: 1128 روز پیش-1392/12/06 | ساعت: 09:24

دبیر اولین جشنواره رهبران کارآفرین از اعطای جایزه ملی «رهبران کارآفرین» جهت تقویت حوزه‌های کسب و کار و ترویج فرهنگ کارآفرینی از سال آینده خبرداد.
 روح الله مددی امروز در یک نشست خبری با بیان اینکه جشنواره رهبران کارآفرین برای نخستین بار همزمان با دومین جشنواره بین المللی کارآفرینی به همت دانشکده کارآفرینی دانشگاه تهران برگزار می‌شود، گفت: انتخاب رهبران کارآفرین با استفاده از روش علمی دلفی(مصاحبه با نخبگان) صورت گرفته است و حدود 100 مجموعه برتر کشور براساس شاخص‌های بین‌المللی کسب و کار مورد گزینش قرار گرفتند.
وی با بیان اینکه رهبران کارآفرین جشنواره امسال از بین سه گروه انتخاب شده اند،‌ تصریح کرد: گروه اول مربوط به صاحبان کسب و کار و کارآفرینانی است که از شهرت برند، سهم بازار مناسب و صادرات بالایی برخوردارند. در گروه دوم نیز کارآفرینانی که صادرات آنها با گروه اول تقریبا برابر بوده اما سهم بازار و شهرت برند کمتری داشتند، قرار دارند و در گروه سوم نیز مجموعه‌های مشتاق و علاقه مند به کارآفرینی که در مسیر توسعه کسب و کار هستند، قرار می‌گیرند.
به گفته مددی در نخستین جشنواره رهبران کارآفرین 8 تا 10 مجموعه معرفی می‌شوند که این مجموعه‌ها در زمینه‌های مختلفی همچون صنایع غذایی، خودرو، نفت، گاز و پتروشیمی و دیگر حوزه‌ها فعالیت‌های کارآفرینی فعالیت داشته‌اند.
وی با بیان اینکه معرفی رهبران کارآفرین همزمان با مراسم اختتامیه دومین همایش بین المللی کارآفرینی چهارم اسفندماه در دانشگاه تهران برگزار خواهد شد،‌ همچنین از اعطای جایزه ملی رهبران کارآفرین نیز جهت تقویت حوزه‌های کسب و کار و ترویج فرهنگ کارآفرینی از سال آینده خبر داد.

به گزارش ایسنا، دومین کنفرانس بین‌المللی کارآفرینی با تاکید بر بهبود محیط کسب و کار همراه با جشنواره رهبران کارآفرین با معرفی کارآفرینان بین‌المللی ایران و کسب و کارهای موفق در عرصه بین‌المللی سوم و چهارم اسفندماه سال جاری با حضور استادان داخلی و بین‌المللی مطرح در حوزه کارآفرینی در محل تالار علامه امینی دانشگاه تهران برگزار خواهد شد.


منبع : خبرگزاری ایسنا

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 2 + 7 چند است؟

ADVERTISING