«تحویل سال» شب نوروز از شبکه سه پخش می‌شود

کد خبر 13010 - 1392 12 | تاریخ: 1366 روز پیش-1392/12/06 | ساعت: 20:08

حسین قناعت گفت: فیلم تلویزیونی «تحویل سال» قصه ای اپیزودیک را دنبال می کند که در سرباز خانه، بیمارستان و تاکسی، هر اپیزود آن می گذرد. داستان فیلم نیم ساعت قبل از تحویل سال شروع می شود و سر تحویل سال تمام می شود.

به گزارش خبرنگار سینماپرس فیلم «تحویل سال» برای پخش در شبکه سوم سیما در شب عید نوروز کلید خورد .«تحویل سال» به تهیه کنندگی امان الله پیشنماز زاده و حسین قناعت آن را کارگردانی خواهد کرد.

حسین قناعت در گفت و گو با خبرنگار سینماپرس گفت: فیلم تلویزیونی «تحویل سال» قصه ای اپیزودیک را دنبال می کند که در سرباز خانه، بیمارستان و تاکسی، هر اپیزود آن می گذرد. داستان فیلم نیم ساعت قبل از تحویل سال شروع می شود و سر تحویل سال تمام می شود.

وی افزود: تا به حال سه جلسه تصویر برداری داشته ایم.فیلمنامه این فیلم را علیرضا محمودی نوشته است و همزمان با تصویر برداری در حال تدوین هستیم تا بتوانیم فیلم را به موقع برای پخش آماده کنیم.پریسا پروین نیا تدوین را بر عهده دارد.

قناعت گفت: در «تحویل سال» صلح ،دوستی، شادمانی،مهربانی و کمی با لحن طنز داستان را بیان می کنیم و سعی می کنیم فیلمی شیرینی برای شب سال نو برای مخاطبان آماده کنیم.در شتابی که هر سال همه آدم ها هنگام تحویل سال و تجربه لحظه ای که می خواهند در لحظه تحویل سال در جای خودشان باشند محور فیلم خواهد بود.همان گونه که در فرهنگ ما تحویل سال ،تجدید شادمانی و به دور از کدورت می گذرد سعی می کنیم در فیلم هم به همین گونه این اتفاقات را نشان دهیم.

وی در پایان گفت:سه قشر پرستاران که در بیمارستان هستند و سربازان که در سرباز خانه هستند. رانندگان تاکسی که در زمان تحویل سال مشغول کار هستند در «تحویل سال» حضور دارند.

اردلان شجاع کاوه،نفیسه روشن،رابعه اسکویی،علیرضا جعفری،افشین سنگ چاپ در این فیلم به ایفای نقش می پردازند دارند.


منبع : cinemapress

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 10 + 9 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط فرهنگ و هنر