سرمربی جدید والیبال بانوان جوانان: باید عقب ماندگی‌ها را جبران کنیم

کد خبر 13035 - 1392 12 | تاریخ: 1269 روز پیش-1392/12/07 | ساعت: 02:39

سرمربی جدید تیم ملی بانوان جوانان ایران گفت: تا آغاز رقابت‌های قهرمانی دختران آسیا زمان کمی باقی مانده است و بازیکنان باید با تمرینات فشرده عقب ماندگی خود را جبران کنند.

میترا شعبانیان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) درباره انتخابش به عنوان سرمربی تیم ملی بانوان جوانان اظهار کرد: من خوشحالم که با جوانان کار می‌کنم و علاقه اصلی من هم برخلاف خیلی از مربیان کار با جوانان است و حتی یکی از برنامه‌های من معرفی بازیکنان جوان به والیبال بانوان است.

شعبانیان درباره برنامه‌های خود برای تیم ملی تصریح کرد: ۲۸ تیرماه مسابقات قهرمانی جوانان آسیا آغاز می‌شود و فرصت بسیار کمی تا آن زمان باقی مانده بنابراین باید قبل از عید اردوی خودمان را آغاز کنیم. فدراسیون هم از ۱۲ اسفندماه به مدت یک هفته اردوی تدارکاتی برای ما برگزار می‌کند که تا تیم‌های آقایان اردو ندارند بتوانیم از فرصت استفاده کنیم و یک اردوی آماده‌سازی مفیدی را قبل از پایان سال برگزار کنیم. بازیکنان هم باید فشرده تمرین کنند تا این عقب ماندگی تمرینی را جبران کنیم.

او ادامه داد: خوشبختانه مقدمات کار فراهم شده است و بازیکنانی که به وسیله استان‌ها به فدراسیون معرفی شده بودند انتخاب شده‌اند. با توجه به اینکه همیشه بازیکنان تیم‌های پایه به این صورت انتخاب می‌شوند فکر نمی‌کنم نبود من در آن زمان لطمه‌ای به آینده تیم بزند. در اردوی انتخابی هم با توجه به اینکه سن بازیکنان در تیم‌های پایه کاهش پیدا کرده است بازیکنان کم سن و سال‌تر انتخاب شده‌اند زیرا از تیم جوانان قبلی تعداد کمی از بازیکنان می‌توانند در مسابقات آینده کنار تیم باشند.

سرمربی تیم ملی والیبال دختران جوان درباره قرعه ایران در مسابقات قهرمانی آسیا گفت: به نظرم قرعه خوبی نصیب ایران شده است اما تا تمرینات را با بازیکنان آغاز نکنم نمی‌توانم درباره عملکردمان در این مسابقات پیش‌بینی کنم. تمام تلاش خودمان را انجام می‌دهیم تا زمان آغاز مسابقات به آمادگی مطلوب برسیم. امیدوارم تیمی خوب و با شرایط عالی به رقابت‌های قهرمانی جوانان دختر آسیا اعزام شود.

شعبانیان در پایان تصریح کرد: امیدوارم بازیکنان جوان فرصت نشان دادن توانایی‌های خود را پیدا کنند و بازیکنان تیم‌های ملی جوانان بتوانند در لیگ برتر هم به میدان بروند.


منبع : لمون-پرس

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 11 + 10 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش