مایلی کهن: دایی متکبر و خودخواه است

کد خبر 13072 - 1392 12 | تاریخ: 970 روز پیش-1392/12/07 | ساعت: 12:19

مایلی کهن در جدید ترین اظهارنظر خود درباره دایی گفت: دایی به درجه ای از تکبر و خودخواهی رسیده است که به هیچ گونه حاضر نیست از این درجه پایین بیاید و من هم تا آخرین لحظه که بتواند با ایشون مبارزه میکنم. دایی سوار آج فیل شده است به وزیر ورزش و جوانان هم توهین می کند.

وی افزود؛ دایی متاسفانه سعی می کند آدم هایی که ضعیف هستند را له کند و من یه زمانی سرمربی ایشان بودم و نباید همچین حرکتی را با من کند.

مایلی کهن درباره آشتی با دایی گفت: شما اگه توانستید علی دایی را راضی کنید که بیاید من اسمم را عوض می کنم. دایی با رأسای جمهور جهان هم نمینشیند فالوده بخورد و چه برسد با من بیاید بنشیند.سرمربی سابق تیم ملی ادامه داد: همیشه دایی شرو کننده دعوای ما بوده است و من هم پاسخ دهنده و هیچ وقت من شروع کننده نبوده ام. ایشان هم در دادگاه بر علیه من شکایت کرده و هم در رسانه ها و خبرگزاری ها صحبت کرده است.

مایلی کهن درباره انتشار عکس قبل از انقلابش توسط دایی در رسانه ها و سایت ها گفت: این تیشرت آمریکایی که در عکس برتن من است برای قبل از انقلاب است و هیچ ربطی ندارد، همه که میشناسند من چگونه هستم.


منبع : پارسینه

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 11 + 10 چند است؟

تک نشانه

take neshaneh logo
3Neshaneh Reportatge
مهدی فضلعلی
021-77449301
info@mehdifazlali.com
مهدی فضلعلی هنرمندی شاخص در پتینه
مهدى فضلعلى متولد سال ١٣٥٨ فارغ التحصیل رشته مدیریت صنعتى است. او کار هنری خود را از سال 77 از طریق همکارى با استادان ...


ADVERTISING

مطالب مرتبط ورزش