علیخانی: «مستانه» را با توجه به معیارهای فروش می‌سازیم

کد خبر 13173 - 1392 12 | تاریخ: 1361 روز پیش-1392/12/07 | ساعت: 20:03

عبدالله علیخانی گفت: فیلمنامه «مستانه» را اصغر نعیمی نوشته است و ما به معیارهای فروش و ارتباط با مخاطب فکر کرده‌ایم و امیدوارم فیلم بتواند مخاطبانش را پیدا کند.

به گزارش خبرنگار سینماپرس پروژه سینمایی «مستانه» به کارگردانی حسین فرحبخش و تهیه کنندگی عبدالله علیخانی در حال فیلمبرداری در خیابان های تهران است.

عبدالله علیخانی در گفت و گو با خبرنگار سینماپرس گفت: تاکنون هفت جلسه فیلمبرداری داشته ایم و با همه کمبود ها و نواقصی که داشتیم فیلم را کلید زدیم ولی حالا همه چیز برنامه ریزی شده و در مسیر درستی قرار داریم. روز های ابتدایی فیلمبرداری هنوز بازیگرانمان کامل نشده بودند و تعدادی از لوکیشن ها را نیز مشخص نکرده بودیم، ولی ما تصمیم گرفتیم کار را شروع کنیم و در خلال کار این مشکلات را حل کنیم و خدا را شکر امروز همه مشکلاتمان حل شده است و گروه در حال انجام فیلمبرداری است.

علیخانی ادامه داد: باران کوثری، فرهاد اصلانی، سحر دولتشاهی و میلاد کی مرام در«مستانه» به ایفای نقش می پردازند و آتیلا پسیانی هم به گروه اضافه شده است. فرشاد محمدی هم فیلمبرداری را بر عهده دارد.

وی اظهار داشت: «مستانه» فیلمی اجتماعی است و قصه یک سوپراستار را روایت می کند که مشکلاتی در زمینه بازیگری برایش بوجود می آید و این مشکلات خانوادگی گره کلی فیلم است.

این کارگردان در مورد شرایط جوی نزدیک به فصل بهار و روند کار فیلمبرداری اظهار داشت: اگر آب و هوا خوب باشد و همه چیز طبق برنامه ریزی پیش رود فیلم تا اواخر اسفند به پایان می رسد و نهایتا با چهار یا پنج جلسه فیلمبرداری در فروردین صحنه هایی را که نتوانسته ایم ضبط کنیم یا زمان اجازه نداده به پایان می رسانیم.

وی در مورد اینکه در زمان نوشتن فیلمنامه تا چه اندازه به فروش فکر کرده اید اذعان داشت: فیلمنامه «مستانه» را اصغر نعیمی نوشته است و از همان ابتدا نیز برای شروع کار در نظر داشتیم تا فیلم خوب فروش کند و گیشه را هم همراه با سینمای داستانی داشته باشیم و امیدوارم فیلم بتواند تماشاگر را به سالن سینما بکشاند.

 «مستانه» دومین همکاری فرهاد اصلانی و حسین فرح بخش محسوب می شود. این بازیگر پیش از این به خاطر بازی در فیلم «خصوصی» و «خرس» توانسته بود از جشنواره فیلم فجر سیمرغ بگیرد.

فرحبخش پیش از این دو فیلم «عطش» و «زندگی خصوصی» را کارگردانی کرده بود که این دومی به هنگام اکران با حواشی فراوانی روبرو شده و در نهایت در لیست فیلمهای تحریمی حوزه هنری قرار گرفت.


منبع : cinemapress

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 4 + 10 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط فرهنگ و هنر