امشب پایتخت بارانی میشود.

کد خبر 13255 - 1392 12 | تاریخ: 1300 روز پیش-1392/12/08 | ساعت: 23:55

فریبا گودرزی، کارشناس سازمان هواشناسی در خصوص آخرین وضعیت هوای کشور اظهارداشت: اواخر وقت امشب بارش باران برای تهران پیش‌بینی شده که برای صبح فردا نیز بارش به صورت پراکنده در برخی ساعات را شاهد خواهیم بود.

وی ادامه داد: برای استان‌های شمالی برای امروز بارش باران را پیش‌بینی کرده و باید بگویم امروز در شمال غرب، غرب سواحل و غرب شاهد بارش باران خواهیم بود که در مناطق سردسیر نیز بارش برف پیش‌بینی می‌شود.

* شرایط هوای تهران امروز و فردا در حد سالم است

کارشناس سازمان هواشناسی بیان کرد: فردا (جمعه) در نواحی مرکزی و دامنه‌های البرز بارش باران وجود خواهد داشت که در اواخر وقت از نیمه غربی کشور بارش‌ها قطع می‌شود و همچنین سامانه بارشی شنبه در شمال شرق، شرق و جنوب شرقی فعال و به تدریج از کشور خارج می‌شود.

گودرزی با بیان این‌که برای تهران امروز ظهر افزایش ابر و وزش باد پیش‌بینی شده که البته این امر باعث می‌شود کیفیت هوای تهران در حد سالم باشد، افزود: با وجود بارش باران و وزش باد شرایط هوای تهران امروز و فردا در حد سالم است.

وی با اشاره به این‌که تقریباً در تمام مناطق افزایش دما حاکم است، ادامه داد: برای کرمانشاه امروز بارش پراکنده باران و وزش باد پیش‌بینی می‌شود همچنین تنها در جنوب غرب کشور کمی کاهش دما را داریم.


منبع : صدا و سیما،کارشناس سازمان هواشناسی

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 6 + 2 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط اخبار