امشب پایتخت بارانی میشود.

کد خبر 13255 - 1392 12 | تاریخ: 972 روز پیش-1392/12/08 | ساعت: 23:55

فریبا گودرزی، کارشناس سازمان هواشناسی در خصوص آخرین وضعیت هوای کشور اظهارداشت: اواخر وقت امشب بارش باران برای تهران پیش‌بینی شده که برای صبح فردا نیز بارش به صورت پراکنده در برخی ساعات را شاهد خواهیم بود.

وی ادامه داد: برای استان‌های شمالی برای امروز بارش باران را پیش‌بینی کرده و باید بگویم امروز در شمال غرب، غرب سواحل و غرب شاهد بارش باران خواهیم بود که در مناطق سردسیر نیز بارش برف پیش‌بینی می‌شود.

* شرایط هوای تهران امروز و فردا در حد سالم است

کارشناس سازمان هواشناسی بیان کرد: فردا (جمعه) در نواحی مرکزی و دامنه‌های البرز بارش باران وجود خواهد داشت که در اواخر وقت از نیمه غربی کشور بارش‌ها قطع می‌شود و همچنین سامانه بارشی شنبه در شمال شرق، شرق و جنوب شرقی فعال و به تدریج از کشور خارج می‌شود.

گودرزی با بیان این‌که برای تهران امروز ظهر افزایش ابر و وزش باد پیش‌بینی شده که البته این امر باعث می‌شود کیفیت هوای تهران در حد سالم باشد، افزود: با وجود بارش باران و وزش باد شرایط هوای تهران امروز و فردا در حد سالم است.

وی با اشاره به این‌که تقریباً در تمام مناطق افزایش دما حاکم است، ادامه داد: برای کرمانشاه امروز بارش پراکنده باران و وزش باد پیش‌بینی می‌شود همچنین تنها در جنوب غرب کشور کمی کاهش دما را داریم.


منبع : صدا و سیما،کارشناس سازمان هواشناسی

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 2 + 3 چند است؟

تک نشانه

take neshaneh logo
3Neshaneh Reportatge
مهدی فضلعلی
021-77449301
info@mehdifazlali.com
مهدی فضلعلی هنرمندی شاخص در پتینه
مهدى فضلعلى متولد سال ١٣٥٨ فارغ التحصیل رشته مدیریت صنعتى است. او کار هنری خود را از سال 77 از طریق همکارى با استادان ...


ADVERTISING

مطالب مرتبط اخبار