کنسرت مجلسی از موسیقی فیلم‌های اسکار برگزار شد

کد خبر 13411 - 1392 12 | تاریخ: 970 روز پیش-1392/12/10 | ساعت: 21:43

کنسرت اسکار برای اولین بار در تاریخ اسکار اجرا شد که در این کنسرت جان ویلیامز و استيون پرايس اجرای مجزایی را داشتند.

به گزارش خبرنگار سینماپرس از سالن کنسرت اسکار در رویس هال، اجرای نامزدهای موسیقی فیلم، آهنگسازی و ترانه رأس ساعت ۱۹ در سالن UCLA برگزار شد. این کنسرت بیشتر به اجراهای مجلسی شباهت داشت(اجراهایی که تعدادی از سازهای اکسترال را روی صحنه می آورند) و مهمانان در این سالن گرد میزها نشستند و به تماشای اجراها نشستند.

اولین اجرای کنسرت اسکار به موسیقی متن فیلم سینمایی «به او» به آهنگسازی ویلیام باتلر و اون پالت اختصاص داشت صحنه در این اجرا بیشتر نورهای قرمز داشت و اون پالت اجرا را رهبری کرد و با تشویق های بسیاری همراه بود پس از وی الکساندر دسپلات برای فیلم «فیلومنا» روی صحنه آمد و موسیقی نیز به رهبری وی اجرا شد.

110732

اجرایی که حال و هوای سالن را بسیار تغییر داد موسیقی توماس نیومن برا ی فیلم «نجات آقای بنکس» بود. در این اجرا تصاویری از فیلم روی مانیتور به نمایش گذاشته شد.

این کنسرت دو اجرای ویژه و مجزا را به فیلم های «جاذبه» با آهنگسازی استيون پرايس و فیلم سینمایی «دزد كتاب» به آهنگسازی جان ویلیامز اختصاص داشت.

110731

همچنين «كريستين اندرسون لوپز» و «جيل اسكات» اجرايي زنده از ترانه هاي «بگذار برود»‌، انيميشن «يخ زده» و «شاد» انيميشن «من نفرت انگيز ۲» ارائه دادند.

گفته مي شود، بليط اين كنسرت ۷۵ تا ۱۰۰ دلار بوده است.

110729


منبع : cinemapress

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 3 + 2 چند است؟

تک نشانه

take neshaneh logo
3Neshaneh Reportatge
مهدی فضلعلی
021-77449301
info@mehdifazlali.com
مهدی فضلعلی هنرمندی شاخص در پتینه
مهدى فضلعلى متولد سال ١٣٥٨ فارغ التحصیل رشته مدیریت صنعتى است. او کار هنری خود را از سال 77 از طریق همکارى با استادان ...


ADVERTISING

مطالب مرتبط فرهنگ و هنر