کنسرت مجلسی از موسیقی فیلم‌های اسکار برگزار شد

کد خبر 13411 - 1392 12 | تاریخ: 1358 روز پیش-1392/12/10 | ساعت: 21:43

کنسرت اسکار برای اولین بار در تاریخ اسکار اجرا شد که در این کنسرت جان ویلیامز و استيون پرايس اجرای مجزایی را داشتند.

به گزارش خبرنگار سینماپرس از سالن کنسرت اسکار در رویس هال، اجرای نامزدهای موسیقی فیلم، آهنگسازی و ترانه رأس ساعت ۱۹ در سالن UCLA برگزار شد. این کنسرت بیشتر به اجراهای مجلسی شباهت داشت(اجراهایی که تعدادی از سازهای اکسترال را روی صحنه می آورند) و مهمانان در این سالن گرد میزها نشستند و به تماشای اجراها نشستند.

اولین اجرای کنسرت اسکار به موسیقی متن فیلم سینمایی «به او» به آهنگسازی ویلیام باتلر و اون پالت اختصاص داشت صحنه در این اجرا بیشتر نورهای قرمز داشت و اون پالت اجرا را رهبری کرد و با تشویق های بسیاری همراه بود پس از وی الکساندر دسپلات برای فیلم «فیلومنا» روی صحنه آمد و موسیقی نیز به رهبری وی اجرا شد.

110732

اجرایی که حال و هوای سالن را بسیار تغییر داد موسیقی توماس نیومن برا ی فیلم «نجات آقای بنکس» بود. در این اجرا تصاویری از فیلم روی مانیتور به نمایش گذاشته شد.

این کنسرت دو اجرای ویژه و مجزا را به فیلم های «جاذبه» با آهنگسازی استيون پرايس و فیلم سینمایی «دزد كتاب» به آهنگسازی جان ویلیامز اختصاص داشت.

110731

همچنين «كريستين اندرسون لوپز» و «جيل اسكات» اجرايي زنده از ترانه هاي «بگذار برود»‌، انيميشن «يخ زده» و «شاد» انيميشن «من نفرت انگيز ۲» ارائه دادند.

گفته مي شود، بليط اين كنسرت ۷۵ تا ۱۰۰ دلار بوده است.

110729


منبع : cinemapress

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 18 + 2 چند است؟

ADVERTISING

مطالب مرتبط فرهنگ و هنر