«معراجی‌ها» همچنان پیشتاز جدول فروش است

کد خبر 13412 - 1392 12 | تاریخ: 969 روز پیش-1392/12/10 | ساعت: 21:44

فیلم سینمایی «معراجی‌ها» ساخته مسعود ده‌نمکی در هفت روز اکران و در هفت سالن سینمایی تا به امروز توانسته ۱۵۱ میلیون و ۲۹۴ هزار تومان فروش کند.

به گزارش خبرنگار سینماپرس، فیلم سینمایی «سگ های پوشالی»  نخستین ساخته رضا توکلی در ۴۹ روز اکران و در ۱۶ سالن سینمایی به فروش ۱۶۷ میلیون و ۵۸۶ هزار تومان رسیده است. فیلم سینمایی «پنج شنبه آخر ماه» ساخته ماشاالله شاهمرادی زاده در ۴۲ روز اکران و در ۱۳ سالن سینمایی ۱۶۸ میلیون و ۶۱۶ هزار تومان فروش کرده است.

فیلم سینمایی «دو ساعت بعد مهرآباد» به کارگردانی علیرضا فرید در ۷ روز اکران توانسته ۸ میلیون و ۳۳۸ هزار تومان فروش کند. فیلم سینمایی «معراجی ها» به گارگردانی مسعود ده نمکی در ۷ روز اکران در ۷ سالن سینما به فروش ۱۵۱ میلیون و ۲۹۴ هزار تومان رسید. همچنین فیلم سینمایی «شرقی» به گارگردانی عبدالرضا منجزی در ۷ روز اکران و در ۸ سالن سینمایی به فروش یک میلیون و ۸۳۵ هزار تومان فروش کرده است.

فیلم سینمایی «شبهای روشن» ساخته فرزاد موتمن در ۷ روز اکران با ۲ سالن سینمایی به فروش ۴ میلیون و ۶۴۷ هزار تومان دست یافته است.

فیلم سینمایی «سه نفر روی یک خط» ساخته خسرو ملکان در ۱۴ روز اکران و در ۱۷ سالن سینمایی تا به امروز ۴۱ میلیون و ۱۸۰ هزار تومان فروش کرده است و همچنین فیلم سینمایی «فیلادلفی» به کارگردانی مشترک سید مجتبی اسدی پور و اسماعیل رحیم زاده در ۱۴ روز اکران و در ۶ سالن سینمایی به فروش یک میلیون و ۹۴۵ هزار تومانی دست یافته است.

فیلم سینمایی «چارسو» به کارگردانی فرهاد نجفی در ۱۴ روز اکران و در ۱۲ سالن سینمایی به فروش ۴۵ میلیون و ۱۰۶ هزار تومانی دست یافته است و در کنار آن فیلم سینمایی «دل بی قرار» ساخته قربان محمدپور در ۱۴ روز اکران و در ۳۰ سالن سینمایی به فروش ۲۹ میلیون و ۲۶۵ هزار تومان دست یافته است.

فیلم سینمایی «صبح خاکستر» به کارگردانی حسن ناظر در ۱۴ روز اکران و در ۱۲ سالن سینمایی به فروش تاکنون به فروش ۹ میلیون و ۴۰۴ هزار تومان رسیده است.


منبع : cinemapress

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 15 + 8 چند است؟

تک نشانه

take neshaneh logo
3Neshaneh Reportatge
مهدی فضلعلی
021-77449301
info@mehdifazlali.com
مهدی فضلعلی هنرمندی شاخص در پتینه
مهدى فضلعلى متولد سال ١٣٥٨ فارغ التحصیل رشته مدیریت صنعتى است. او کار هنری خود را از سال 77 از طریق همکارى با استادان ...


ADVERTISING

مطالب مرتبط فرهنگ و هنر