«معراجی‌ها» همچنان پیشتاز جدول فروش است

کد خبر 13412 - 1392 12 | تاریخ: 1303 روز پیش-1392/12/10 | ساعت: 21:44

فیلم سینمایی «معراجی‌ها» ساخته مسعود ده‌نمکی در هفت روز اکران و در هفت سالن سینمایی تا به امروز توانسته ۱۵۱ میلیون و ۲۹۴ هزار تومان فروش کند.

به گزارش خبرنگار سینماپرس، فیلم سینمایی «سگ های پوشالی»  نخستین ساخته رضا توکلی در ۴۹ روز اکران و در ۱۶ سالن سینمایی به فروش ۱۶۷ میلیون و ۵۸۶ هزار تومان رسیده است. فیلم سینمایی «پنج شنبه آخر ماه» ساخته ماشاالله شاهمرادی زاده در ۴۲ روز اکران و در ۱۳ سالن سینمایی ۱۶۸ میلیون و ۶۱۶ هزار تومان فروش کرده است.

فیلم سینمایی «دو ساعت بعد مهرآباد» به کارگردانی علیرضا فرید در ۷ روز اکران توانسته ۸ میلیون و ۳۳۸ هزار تومان فروش کند. فیلم سینمایی «معراجی ها» به گارگردانی مسعود ده نمکی در ۷ روز اکران در ۷ سالن سینما به فروش ۱۵۱ میلیون و ۲۹۴ هزار تومان رسید. همچنین فیلم سینمایی «شرقی» به گارگردانی عبدالرضا منجزی در ۷ روز اکران و در ۸ سالن سینمایی به فروش یک میلیون و ۸۳۵ هزار تومان فروش کرده است.

فیلم سینمایی «شبهای روشن» ساخته فرزاد موتمن در ۷ روز اکران با ۲ سالن سینمایی به فروش ۴ میلیون و ۶۴۷ هزار تومان دست یافته است.

فیلم سینمایی «سه نفر روی یک خط» ساخته خسرو ملکان در ۱۴ روز اکران و در ۱۷ سالن سینمایی تا به امروز ۴۱ میلیون و ۱۸۰ هزار تومان فروش کرده است و همچنین فیلم سینمایی «فیلادلفی» به کارگردانی مشترک سید مجتبی اسدی پور و اسماعیل رحیم زاده در ۱۴ روز اکران و در ۶ سالن سینمایی به فروش یک میلیون و ۹۴۵ هزار تومانی دست یافته است.

فیلم سینمایی «چارسو» به کارگردانی فرهاد نجفی در ۱۴ روز اکران و در ۱۲ سالن سینمایی به فروش ۴۵ میلیون و ۱۰۶ هزار تومانی دست یافته است و در کنار آن فیلم سینمایی «دل بی قرار» ساخته قربان محمدپور در ۱۴ روز اکران و در ۳۰ سالن سینمایی به فروش ۲۹ میلیون و ۲۶۵ هزار تومان دست یافته است.

فیلم سینمایی «صبح خاکستر» به کارگردانی حسن ناظر در ۱۴ روز اکران و در ۱۲ سالن سینمایی به فروش تاکنون به فروش ۹ میلیون و ۴۰۴ هزار تومان رسیده است.


منبع : cinemapress

ارسال نظرات

userPhoto 3Neshaneh
جمع 9 + 3 چند است؟

مطالب تصادفی

ADVERTISING

مطالب مرتبط فرهنگ و هنر